لزوم آموزش و ارتقای مهارت‌ جوانان در دوره دانشجویی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در مراسم استقبال. نودانشجوان دانشگاه آزاد مشهد خطاب به دانشجویان تاکید کرد: از این فرصت دانشجویی بهترین استفاده را ببرید و برای ارتقای سطح مهارت خود تلاش کنید.


بیشتر بخوانید:

16 هزار دانشجو از خدمات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک استفاده می کنند


لزوم آموزش و ارتقای مهارت های جوانان در دوران دانشجویی

رئیس دانشگاه آزاد مشهد با بیان اینکه این دانشگاه حدود 32 هزار دانشجو دارد، افزود: در مقایسه با بزرگترین دانشگاه شرق، حدود دو برابر تعداد دانشجو داریم که تعداد اساتید حدود 600 نفر است. و سطح سواد و اعتبار آنها در سراسر کشور شناخته شده است.» و از نظر اعتبار علمی و اعتبار علمی، دانشگاه آزاد مشهد اسلامی دانشگاه جامع کشور است.

مرادی گفت: این دانشگاه یکی از سه دانشگاهی است که در سال های ابتدایی تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شد و 10 نفر از اساتید دانشگاه آزاد مشهد از دانشمندان در سطح جهانی هستند و از ظرفیت علمی، تجهیزات و تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی بسیار خوبی برخورداریم. “.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به دوره بسیار کوتاه دانشجویی به دانشجویان توصیه کرد از این فرصت دانشجویی به بهترین شکل استفاده کنند، سعی در ارتقای مهارت های خود، مهارت های کامپیوتری، زبان انگلیسی و … همه نمایندگان دانشگاه ها نیز داشته باشند. زمینه رشد و ارتقای استعدادهای خود را در فضای علمی کشور فراهم کنید.

دوره دانشجویی یک دوره طلایی است

حجت الاسلام جواد مهدوی رئیس دفتر عالی دانشگاه آزاد هراسانا رضوی نیز در این نشست در جمع دانشجویان جدیدالورود گفت: دوران دانشجویی دوران طلایی است و اولین اتفاق این دوره این است که خداوند بعد وجود انسان را آشکار می کند. به معنای تغییر است و آن دگرگونی است.

لزوم آموزش و ارتقای مهارت های جوانان در دوران دانشجویی

وی افزود: انتخاب رشته تحصیلی و انتخاب شغل از دیگر مواردی است که بر اساس مهارت های اکتسابی اتفاق می افتد، ازدواج بزرگترین انتخاب انسان در زندگی است که در این دوران صورت می گیرد.

مهدوی نسب با بیان اینکه دوره هشت ساله دانشجویی دوران بسیار حساسی است، گفت: مثل شما تغییر در حال رخ دادن است، قیمت جوانی بهار و زمان تغییر را بدانید دفتر موسسه در دو منطقه از سازمان های مختلف. و مراکز

انتهای پیام/4117/4062/

دکمه بازگشت به بالا