لزوم تعامل بیشتر ناجا و دستگاه قضایی برای برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

دادستان کل و شورای انقلاب تهران بر لزوم مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی تأکید کردند و خواستار همکاری بیشتر پلیس و دادگستری برای برقراری امنیت شدند.

به گزارش خبر روزانه ، به نقل از روابط عمومی دادستانی عمومی و انقلاب تهران ، علی القاسم در جلسه ای با فرماندهان پلیس بزرگ تهران در مورد راه های مبارزه با جرایم و تخلفات انتخاباتی و همچنین آخرین وضعیت دستگیری فراریان بحث و تبادل نظر کرد. و محکومین

وی با اشاره به اهمیت حفظ نظم و امنیت در شرایط حساس کنونی ، اقدامات پلیس تهران بزرگ را در اجرای برنامه های مختلف برای برقراری نظم و صلح ، مبارزه با شر و ناامنی ستود و خواستار همکاری بیشتر بین پلیس و در این زمینه شد. حوزه.

دادستان تهران در بخشی دیگر از سخنان خود برقراری ارتباط الکترونیکی بین دادستان ها و کلانتری های تهران را گامی بزرگ در سرعت بخشیدن به روند کار عنوان کرد و گفت:

وی همچنین بر لزوم مستندسازی پرونده های ارجاع شده توسط پلیس به دادسرا تأکید کرد و ادامه داد: ارائه اسناد در مورد پرونده زندانیان با جرائم مشهود باعث تسریع در کار قضات ، انجام تحقیقات و صدور دستورهای مربوط به جرایم می شود.

در این جلسه ، فرماندهان پلیس بزرگ تهران نیز نظرات خود را در مورد اجرای حداكثر برنامه های تأمین اجتماعی با تأكید بر لزوم نیاز و قوه قضائیه ، كنار گذاشتن اقدامات انجام شده توسط مقامات مسئول برای سازماندهی اتحادیه ها بیان كردند. الزامات و … کردن.

براساس این گزارش ، شب گذشته جمعی از معاونین دادستان دادسرای تهران علاوه بر سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ و روسای پلیس ویژه تهران بزرگ در جلسه حضور داشتند. (11 مه) در دادسرای تهران.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا