ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی سبزوار چگونه گذشت؟

محسن ولایتی در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری «آنا» در سبزوار به تشریح برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در ماه مبارک رمضان سال 1401 پرداخت و گفت: این برنامه ها بود. У ماه مبارک رمضان 1443 و با حضور اساتید گروه معارف اسلامی حدود 50 سمینار احکام تقلید و روزه و همچنین با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و ستاد اقامه نماز، جلساتی با موضوع تفسیر سوره النمل، دوره روخوانی قرآن کریم برای کارکنان و دانشجویان.

وی برنامه های صبحگاهی و افطاری همراه با قرائت زیارت عاشورا را از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و افزود: برنامه های صبحگاهی و افطاری به همراه قرائت زیارت عاشورا از دیگر برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در ماه مبارک رمضان است.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه آزاد سبزوار در مرحله دوم چه گروه هایی حضور داشت؟


معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سبزوار، برگزاری جلسات سخنرانی با عناوین دینی و قرآنی را یکی از پرمخاطب ترین برنامه های این دانشگاه در ماه مبارک رمضان دانست و گفت: این کلاس ها با همکاری یکدیگر برگزار می شود. با گروه های آموزشی مشاوران صنایع غذایی، گروه علوم پایه و مشاوران فرهنگی و آموزشی دانشگاه برنامه ریزی و اجرا شدند.

شرکت از استان در راهپیمایی روز جهانی قدس، برگزاری مراسم گرامیداشت روز معلم، اعزام کارشناسان کلینیک مشاوره امین در خوابگاه خواهران به منظور بررسی وضعیت فرهنگی و سلامت محیط و برگزاری آیین روزه داری ابتدایی در مدارس دانشگاه به عنوان یکی دیگر از برنامه های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در ماه مبارک رمضان 1401 ادامه داد: موفق باشید دانش آموزان و دانش آموزان شرکت کنند ویژه برنامه ها و مناسبت های ماه مبارک رمضان امسال باعث پویایی بیشتر در دانشگاه آزاد اسلامی و مدارس صبایور سما شده است.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا