مجیدی و یک اعتراض عجیب در پایان لیگ/ سیاه‌ترین روز داوری بود! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر موفق شد با نتیجه دو بر صفر تیم مس رفسنج را شکست دهد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. اش در لیگ بیست و یکم ادامه خواهد داشت.

اما سرمربی این تیم از شرکت در نشست خبری پس از بازی خودداری کرد که دلیل این اقدام احمد محمدی داور این دیدار عنوان شد.

محمد نوری فر، مدیر رسانه ای تیم فوتبال استقلال در توضیح این اعتراض عجیب گفت: آقایان فرهاد مجیدی، صالح مصطفوی و یاران آقای مجیدی به دلیل اینکه معتقد بودند شاهد محاکمه یکی از اعضای حاضر در این همایش خواهند بود، شرکت نکردند. اکثر بازی های امروز.” ما بودیم. ما یک پنالتی واضح نگرفتیم. این دلیل نمی شود که در مورد این مسائل صحبت نکنیم زیرا ما پیروز شده ایم. سوت بازی هم به ضرر استقلال بود و قاضی با کمی لمس در مقابل استقلال قرار گرفت. این پیام را از آقای مجیدی دریافت می کنم امور مجبور شدم در یک کنفرانس مطبوعاتی صحبت کنم.

نوری فر افزود: این روند داوری ربطی به باشگاه مس ندارد. ما در طول فصل این روند را داشتیم زیرا صدای ما به اندازه دوستانمان بلند نبود زیرا رسانه ها آنطور که باید در دفاع از حق استقلال قوی نبودند. اگر پنالتی ما گرفته می شد، شاید بازی عوض می شد. کارکنان استقلال در اعتراض به یکی از تاریک ترین داوری ها امروز در کنفرانس حضور نداشت.

دکمه بازگشت به بالا