مدودف وعده انتقام داد – خبر روزانه

به گزارش خبر روزانه، «دیمیتری مدودف» معاون شورای امنیت روسیه که سابقا رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر این کشور هم بوده، در واکنش به تحریم‌های آمریکا علیه روسیه در پیام رسان تلگرامش نوشت: محدودیت‌هایی که علیه روسیه اعمال شده از هدف‌گیری مقامات و تجارت‌ها فراتر رفته است. این تحریم‌ها مستقیما مردم روسیه را هدف قرار داده است.

به گزارش خبر روزانه،  معاون شورای امنیت روسیه استدلال کرد: روشن است که هر چقدر شهروندان روسیه بیشتر رنج بکشند، این برای جهان غربی بهتر است. فقط باید یادمان باشد هر جا که شد انتقام خود را بگیریم. آنها دشمنان ما هستند.

دیمیتری مدودف پیشنهاد کرد که مسکو باید مخالفان خود را با «ایجاد مشکلات مختلف در اقتصاد، برانگیختن نارضایتی عمومی از سیاست‌های احمقانه مقامات در غرب و ترویج تصمیم‌های بین‌المللی که منافع جهان غرب را تضعیف می‌کند» مجازات کند.

روز جمعه، ایالات متحده دور جدیدی از محدودیت‌ها را برای هدف قرار دادن ۵۰۰ فرد و نهاد در روسیه با اشاره به درگیری‌های جاری در اوکراین و مرگ «الکسی ناوالنی» منتقد اصلی کرملین وضع کرد.

الکسی ناوالنی در سال ۲۰۲۱ به دلیل حمایت مالی و تحریک افراط‌گرایی در روسیه به زندان افتاد و رسانه‌های این کشور هفته گذشته از درگذشت این معترض ضد «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه در زندان خبر دادند. وزارت امور خارجه روسیه در رابطه با دخالت‌های غربی در این موضوع عنوان کرد: «واکنش‌های غربی مجددا تزویر، بدبینی و نبود اصول مشخص آنها را نشان داد.»

311311

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا