مردم زنجان مطالبه گر نیستند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سید محسن لطیفی ظهر شنبه در جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر با تبریک حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، یادآور شد: هر چه داریم از مادر این است. زمین نقش و جایگاه زنان در توسعه جامعه اساسی و تأثیرگذار است.

وی با تاکید بر اینکه فرهنگ مردم زنجان فرهنگ مطالبه گری نیست و این مطالبه گری باید توسط همه رسانه ها دنبال شود نه فقط رسانه ملی، افزود: فرهنگ مطالبه گری هنوز در زنجان جا نیفتاده است و نیاز به رسانه در افرادی دارد که رویه‌های واحدی داشته باشند و با هم کار کنند تا مشکل را آنطور که مردم می‌خواهند پیش ببرند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: شورا و شهرداری زنجان با مشکلات بارش برف برخورد نکردند و پس از چند روز آرامش، شهر برف روبی و پاکسازی نکرده است. وی گفت: اگر فردی با 6 هزار رای نایب شورای شهر شود، باید انتظار داشت که چنین وضعیتی در شهر ایجاد شود.

لطیفی با بیان اینکه مشکل اصلی کشور سوء مدیریت و عدم کنترل صحیح در حوزه های مختلف است، خاطرنشان کرد: ما مردم باید شفاف، صریح و صادقانه صحبت کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان گفت: نظام اسلامی ما مبتنی بر اخلاق است، اما در مرحله اجرا می بینیم که با مشکلات و چالش های زیادی مواجه هستیم که شایسته نظام اسلامی نیست.

لطیفی با تاکید بر اینکه باید با تعصبات انقلابی کشور را اداره کنیم و اسلام را در زندگی خود گسترش دهیم، افزود: مشکلات و چالش های بسیاری در نقاط مختلف کشور وجود دارد که بخش مهم و اساسی آن ضعف حاکمیتی است که باید بر آن فائق آییم. باید به آرمان های انقلاب برگردند.

وی گفت: انقلاب اسلامی یک آرمان است و نباید آن را به کوتاهی برخی مسئولان نسبت داد. وی خاطرنشان کرد: اگر امروز در نقاط مختلف کشور مشکل داریم، این مشکلات به انقلاب بر نمی گردد و مردم از فعالیت برخی مسئولان ناراضی هستند، البته این نارضایتی را نباید به انقلاب نسبت داد. اما باید رسیدگی شود.»

لطیفی با بیان اینکه امروز باید کسانی را که به انقلاب به عنوان یک ارزش لطمه زده اند از اصل ارزش جدا کنیم، افزود: معتقدیم انقلاب اسلامی متعلق به ماست و دیکته نشده است، بنابراین نباید اجازه دهیم انقلاب به بیراهه برود. از سوی دیگر باید به مشکلات اشاره کرد و بیان مشکلات می تواند حس مطالبه گری را در مردم برانگیزد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با بیان اینکه رهبران غرق در تجمل در انقلاب اسلامی شرکت نخواهند کرد، افزود: مردم انقلاب را به درستی انجام داده اند بنابراین مواردی که به انقلاب آسیب می زند باید شناسایی شود.

لطیفی با بیان اینکه امروز وظیفه هر رسانه ای است که بین همه این موارد تفاوت قائل شود، افزود: یکی از رویکردهای اصلی صدا و سیمای زنجان در ایام الله دهه فجر امسال این است که بیش از پیش در کنار مردم و مردم باشند. حرفه ای گری.”

وی توجه به اعتقادات اخلاقی جامعه را به عنوان یک اصل مهم برشمرد و گفت: امروزه شاهد افزایش نگرانی های کاذب در بین افراد جامعه هستیم و این نگرانی ها باعث شده سبک زندگی نسبت به دهه های گذشته تغییر کند. . به شکل فعلی که با مشکلات زیادی همراه است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با یادآوری اینکه امسال این مرکز برای تهیه برنامه های اجتماعی برای ایام الله دهه فجر تلاش کرد، افزود: همزمان با ایام الله دهه فجر 10 هزار دقیقه برنامه برای رادیو و 9 هزار دقیقه برنامه تلویزیونی حذف شد. تهیه و پخش خواهد شد.

لطیفی ادامه داد: تلاش صدا و سیمای مرکز زنجان بر این است که این روزها انقلاب را در کنار مردم و مردم جشن بگیرد و مردم باید در این زمینه تلاش کنند.

دکمه بازگشت به بالا