مریم میرزاخانی در «نقد و بررسی کتاب تهران»

شصت و نهمین شماره از نقد و بررسی کتاب تهران با عکسی روی جلد توسط مریم میرزاخانی و با عنوان “افسانه اعداد” منتشر شد.

به گزارش خبر روزانه ، این شماره مجله با سخنان مدیر-کارگردان با عنوان “ما در پی عظمت برای این آمده ایم!” آغاز می شود بخش مقالات با موارد زیر همراه است: “نگاهی به گسترش آموزش عالی ، تعداد دانشگاه ها و دانشجویان ایران” توسط عباس بازرگان ، “احیا ، تلاش برای یافتن یک مرد پرستش” توسط بیژن نامور ، “مهره ها ” – تکمیل” علی خاصوری “،” چهره و آهنگ “والیولا درودیان ،” مرغ تیموریان “دلارام کاردار ،” سیاست و شعر “جف پیج ،” پرویس بیا و من! ” نوشته شده توسط ناصر تکمیل خمایون و “پروژه ادبی: خواندن من به دنبال زمان می رومسعید اسدیان.

“افسانه اعداد” ، نوشته یحیی تابش ، که از زندگی مریم میرزاخانی در ایران و ایالات متحده می گوید ، در این شماره به نام برخی از افراد ذکر شده است. عباس رزاگی در بخش “سفر با جهان با دوچرخه” نوشته شده است.

“شاد و مبارک دوم خرداد” از محمدرضا شفیعی قدقانی ، “کوره من در این توده می سوزد” و “زیر این ارتفاع” از منصور اوجی ، “وقتی بچه بودم” و “باد جام تو” از اسماعیل هوئی ، «در طوفان نفرین» از عزیز شعبانی ، «غریب آشنا» محمدعلی مختار اردکانی و «راز شعر» اثر فرهاد عابدینی در قسمت شعر منتشر شد.

“خانه بی مار” نوشته سیروس پرخم در بخش خاطرات فرهنگی ، “کتابها و مطبوعات بر اساس داستان عین السلطنه” نوشته سید فرید قاسمی و “هدایای خانواده گائم مقام حسینی فراهانی در کارهای خوب “” توسط علی گهان در بخش تحقیق نوشته شده توسط فرانتس کافکا در بخش داستان های کوتاه و درسنام طارسوسی توسط حسن ذوالفقاری در بخش اسطوره های ایرانی در این شماره از نقد و بررسی کتاب تهران.

کتابهای قدیمی ، کتابهای خارجی ، کتابهای فارسی ، معرفی مختصر ، گزارشها ، کتابها و مجلات جدید و همچنین خوانشها و پاراگرافها از دیگر قسمتهای این شماره از نقد و بررسی کتاب تهران است.

شصت و نهمین شماره کتاب نقد و بررسی کتاب تهران در 180 صفحه توسط صاحبان و کارگردانان هرمز همایون پور در 40 هزار جلد منتشر شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا