استان ها

مسئولان با گشاده رویی به حل مشکلات مردم بپردازند

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه استان چهارمحال و بختیاری، مصطفی حیدری صبح امروز در جلسه مدیران شهرستان شهرکرد به عملکرد ۹ ماهه نخست سال جاری مدیریت‌شهری اشاره کرد و گفت: فراموش نکنیم که کارجمعی از مولفه‌های پیشرفت در هر جامعه‌ای محسوب می‌شود و زمانی که برخی مدیران استانی فرهنگ کار دسته جمعی را فرا گیرند، تمایل بیشتری نیز برای تلاش در جهت سازندگی چهارمحال و بختیاری بویژه مرکز استان شکل می‌گیرد.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد با بیان اینکه مدیریت جهادی و وحدت باعث پیشرفت هرچه بیشتر استان می‌شود، افزود: خدمت‌رسانی به مردم اولویت در تمام کارها است که همین کار و تلاش عامل تحرک، نشاط و پیشرفت استان می‌شود.

مسئولان با گشاده رویی به حل مشکلات مردم بپردازند

وی با اشاره به اینکه مدیران‌کل آینده شما هستید و آینده این استان، کشور و این نظام را شما رقم خواهید زد، اظهار داشت: مردم امروز با مشکلات مختلفی درگیر هستند ما مسئولان باید بدانیم که مردم ولی نعمت ما هستند و بپذیریم که نگرانی و ناراحتی آن‌ها را ما نیز باید درک و تحمل کنیم و با خوش رفتاری و گشاده‌رویی به حل مشکلات آن‌ها اهتمام داشته باشیم.

حیدری گفت: دربِ اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم باز و قدردان مردم باشیم، برای بهتر شدن رابطه مردم و مسئولان مسئولان با گشاده رویی به حل مشکلات مردم بپردازند خوب است که جلسات ملاقات عمومی مدیران شهرستانی به صورت مستمر و هفتگی برقرار شود.

رئیس شورای اسلامی شهرکرد در پایان افزود: چراکه در این جلسات انتقادات، پیشنهادات و نقطه نظراتی از سوی مردم که اصلی‌ترین دریافت کنندگان خدمات ما می‌باشند، مطرح می‌شود که می‌تواند گره‌گشای امور باشد و فضا را به سمت ارتقای بهره وری، اصلاح امور و کاهش هزینه‌ها سوق دهد و از این رو، دربِ اتاق مدیران باید همیشه به روی مردم باز باشد.

46

دکمه بازگشت به بالا