مشخص است چه کسانی علیه استقلال شیطنت می‌کنند/ بزرگترین حسرتم شکست مقابل جوبیلو ایواتا است

علی چینی در گفتگو با خبر روزانه

مشخص است چه کسی مقابل استقلال شیطنت می کند / من از شکست جوبیلی ایوات بیشتر متاسفم

یکی از پیشکسوتان باشگاه استقلال گفت: خیلی ها مخالف قهرمانی استقلال هستند و معلوم است این افراد چه کسانی هستند.

علی چینی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خبر روزانه درباره آخرین جنگ ها و اظهارات رسانه ای گفت: این موضوع در دنیا مطرح است و باشگاه ها دارند از حقوق خود استفاده می کنند، اما مهم این است که اخلاق وجود داشته باشد. اگر نارضایتی و نارضایتی دارد، بهتر است شکل قانونی به خود بگیرد و دچار فسق نشود.

وی در ادامه افزود: من کاملا موافقم که استقلال نباید به حاشیه برود. من فوتبال زندگی می کنم و می دانم که آنها برای شکستن تمرکز استقلال بدجنس هستند. خیلی ها مخالف قهرمانی استقلال هستند و مشخص است این افراد چه کسانی هستند. استقلال برای قهرمانی بدون برتری می دود و امیدوارم آبی ها به این مهم برسند.

هافبک سابق آبی ها جایگاه استقلال در لیگ را اینگونه تحلیل کرد: این اشتباه است که فکر کنیم استقلال در بازی های خارج از خانه سخت است اما در داخل پیروز می شود. دیدید که استقلال از نساجی و پیکان دچار مشکل شد. چند هفته اخیر در تمام رقابت های لیگ هیجان انگیز بوده است و من شش هفته اخیر را بسیار هیجان انگیز می دانم.

چینی در سالگرد فینال آسیا درباره بازی استقلال مقابل جوبیلی ایواتا گفت: من از نیمه دوم وارد این بازی شدم. اول از همه باید بگویم که افتخار می کنم که یکی از بازیکنان فینال بودم و در این بازی حضور داشتم. خاطره جالبی از اردوی قبل از بازی دارم. در آن زمان دکتر حاجوی دکتر استقلال بود. او تاکید کرد که نباید مشروب بخوریم. راست می گفت اما قبل از بازی چلکباب خوردیم و نوشیدیم. گفت بخوریم یا بنوشیم اما دیدیم طرف مقابلمان دو لیوان نوشید که اعتراض ما را به همراه داشت. چرا فقط به ما گفتند که نخوریم؟

وی تصریح کرد: بعدا پشیمان شدیم از آن بازی فوق العاده زیبا که چرا نتوانستیم قهرمان شویم و ستاره بگیریم. مرحوم حجازی بعد از بازی گفت که هیچ تیمی از ایران تا 10 سال بعد نتوانسته به فینال برسد که به گفته خودش درست است چون سپاهان 11 سال بعد به فینال رسید.

چینی ها درباره این بازی افزودند: جو خاصی در ورزشگاه حاکم بود. حیف که به خاطر دو ضربه ایستگاهی قهرمانی را از دست دادیم. این دو ضربه به سر حسن زاده خورد و خود حاج رضا هم گفت آفتاب در چشم من است. در آن بازی در بیش از 10 موقعیت 100 درصد گل ها را به ثمر رساندیم و شکستی را متحمل شدیم که هیچکس از ما انتقاد نکرد. متأسفانه شکست خوردیم اما هواداران از ما رضایت کامل داشتند. این را بزرگترین تاسفم می دانم که در آن بازی قهرمان نشدم و واقعاً حیف بود.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا