مشکلات مالی حل و فصل شد/ اعزام دختران هندبال به قهرمانی آسیا قوت گرفت

اعزام تیم هندبال بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا به دلیل مشکلات مالی تا حدودی لغو شد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، اینچئون از سوم تا سیزدهم آذرماه میزبان مسابقات هندبال قهرمانی بانوان آسیا و دیدار رده بندی مسابقات جهانی 2023 است. تیم هندبال بانوان ایران در گروه A با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، هند و استرالیا همگروه است.

در چند روز اخیر گزارش هایی مبنی بر عدم اعزام تیم ملی هندبال بانوان به این مسابقات به دلیل مشکلات مالی منتشر شده است ارسال این فرمان.

هدایت تیم هندبال بانوان بر عهده بوچه دیاز و مسعود ظهرابی بود که با توجه به نتایج این تیم در بازی های کشورهای اسلامی احتمال جدایی بوچه دیاز افزایش یافت. البته موضوع سرمربی تیم ملی هندبال بانوان هنوز قطعی نشده و هفته آینده حل می شود.

تیم ملی هندبال بانوان حضور در این مسابقات را توصیه کرده و ترکیب اصلی این تیم را بازیکنان جوان تشکیل می دهند.

همچنین تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان تنها نماینده ایران در جام باشگاه های بانوان با حضور در این مسابقات به همراه پوچه دیاز مونتسرات است. از 18 مهرماه قزاقستان میزبان این مسابقات است، یکی دو روز آینده تیم سپاهان راهی این کشور می شود.

تیم هندبال مردان برای آمادگی در مسابقات جهانی که از دی ماه به میزبانی سوئد و لهستان برگزار می شود در یکی از کشورهای تونس، لهستان و صربستان اردوی برگزار می کند.

انتهای پیام/4057/

دکمه بازگشت به بالا