مصاف با ذوب آهن خطرناک است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محرم نویدکی در نشست خبری قبل از بازی با ذوب آهن گفت: “من سالها تجربه بازی در دربی اصفهان را داشتم ، در واقع این مسابقه همیشه یکی از جذاب ترین این یک دربی ایران است ، همیشه جذاب بوده و هواداران آن را دوست داشتند.

وی افزود: فردا بازی سختی است زیرا ما برای موقعیت خود در رأس می جنگیم و ذوب آهن برای بهبود شرایط خود در پایین جدول قرار می گیرد ، بنابراین رقابت سخت است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: اگر بخواهم منطقی صحبت کنم ، ذوب آهن نه از نظر شخصیتی و نه از نظر فوتبال لیاقت این پست نیست ، زیرا ما هر هفته بازی ها را آنالیز می کنیم. ذوب آهن بازی بسیار خوبی دارد.

وی افزود: متأسفانه ذوب آهن در لیگ تاکنون نتوانسته است به نتایجی برسد اما از نظر فوتبالی فوتبال خوبی ارائه می دهد و مطمئناً می تواند فردا برای ما بسیار مشکل ساز باشد اما فکر می کنم هیچ یک از تیم ها به یک اندازه برنده نخواهند شد “

بازدیدکنندگان افزودند: این بازی برای هر دو تیم بسیار دشوار و احتمالاً خطرناک است و می تواند باعث شود رویای یکی از دو تیم از بین برود ، بنابراین دو تیم باید هوشمندانه و منطقی بازی کنند و برای رسیدن به اهداف خود تلاش کنند.

وی خطاب به هواداران تأکید کرد: “من مایلم نیم ساعت قبل از بازی اتوبوس را جابجا کنم و امیدوارم آنها همکاری کنند و اگر این اتفاق نیفتد قطعاً تقصیر هواداران است و امیدوارم نیروهای واقعی این را تماشا کنند “

سرمربی تیم فوتبال “سپاهان” در مورد بازیکنان مصدوم و محروم این تیم در تقابل با “ذوب آهن” گفت: سپاهان برای بازی پیش رو بازیکن مصدوم و محروم ندارد و مشکل خاصی نداریم.

دکمه بازگشت به بالا