مصدومیت یک شهروند و یک آتش نشانان در آتش سوزی ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت یک شهروند و یک آتش نشان بر اثر آتش سوزی در یک ساختمان آپارتمانی خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت وگو با خبر روزانه، در این باره گفت: ساعت 2:30 امروز در بیست و پنجمین آتش نشانی تهران گزارشی مبنی بر وقوع آتش سوزی در منزلی در خیابان دماوند، خیابان تیموری فر دریافت شد. بلافاصله پس از آن سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض رسیدن متوجه شدند که یک بلوک دو متری در طبقه همکف یک ساختمان چهار طبقه هشت آپارتمانی دچار حریق شده است که شعله های آتش از پنجره خارج شد. آتش به طبقات بالا سرایت کرد، دود زیادی طبقات را فرا گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: گرما بسیار زیاد بوده و گچ بر روی سقف را تحت تاثیر قرار داده است. مردم توسط آتش نشانی و سایر واحدها محبوس شدند، برای نجات افراد حاضر در محل آتش سوزی رخ داد.

وی ادامه داد: دمای هوا به حدی بود که بخشی از تجهیزات عملیاتی و انفرادی آتش نشانان تحت تاثیر قرار گرفت و قطعا اگر آتش نشانان این تجهیزات را نداشتند خسارت زیادی به آنها وارد می شد.

ملکی گفت: در نهایت آتش نشانان 7 نفر را از ساختمان خارج کردند که یکی از آنها خانمی بود که دچار دود شده بود و یک نفر مجروح و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا