مظاهری گرم نکرد، رادوشوویچ به لک روحیه داد

به گزارش شفاف ، در حالی که دربی 96 از ساعت 19:45 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود ، اتوبوس های دو تیم تقریباً از ساعت 18:00 به طور همزمان به ورزشگاه آزادی رسیدند اما با ورود پرسپولیس ها کمی زودتر ، آنها برای اولین بار وارد این ورزشگاه شدند. تونل و رفت. آنها به رختکن رفتند و سپس استقلالی ها وارد رختکن خود شدند.

مکان های شمالی ورزشگاه ، پرچم های تخت جمشید و تصویر یحیی گل محمدی یک بار نصب شده بود ، اما در جنوب ورزشگاه ، محل برگزاری استقلالی ها ، هیچ پرچم یا نشانی وجود ندارد.

حدود 50 دقیقه مانده به شروع بازی ، سید حسین حسینی به همراه بهزاد گالامپور و رشید مظاهری برای گرم كردن بدن به زمین رفت. در حالی که حسینی گرم می شد ، رشید مظاهری با آمادگی تیم نزدیک یک دروازه صحبت کرد. چند دقیقه بعد ، بدون گرم شدن ، به رختکن رفت.

در مقابل ، راداسویچ که اخیراً به تمرین پرسپولیس بازگشت ، در کنار لک گرم شد تا به عنوان دروازه بان اصلی این تیم در دیدار برابر استقلال بازی کند.

قبل از اینکه بازیکنان دو تیم برای گرم شدن بدن در زمین بیرون بیایند ، بازیکنان استقلال و پرسپولیس با یکدیگر صحبت کردند.

جلوی جایگاه VIP استادیوم یک بنر بزرگ با شعار “همه با هم ، نه اعتیاد” قرار دارد.

پس از گرم کردن بازیکنان و هنگامی که آنها برای آماده سازی بازی به رختکن رفتند ، کارکنان ورزشگاه “آزادی” چمن ها را آبیاری کردند تا چمن بازی را آماده کنند.

در حالی که بازیکنان گرم می شدند ، احمد موسوی و بابک مرادجان نزد هداداد افشاریان ، رئیس کمیته داوران رفتند و چند دقیقه با او صحبت کردند.

به مناسبت هفته بهزیستی قبل از بازی در وسط زمین بنری به یاد شهدای بهزیستی اختصاص داشت و بازیکنان به تصویر خود گل اهدا کردند.

قبل از شروع بازی از داورانی که در جام جهانی حضور داشتند تقدیر شد. از جمله این قضات رضا سخندان ، رضا داوری و علیرضا فاگانی بودند. افشین پیروانی و یحیی گل محمدی ، فرهاد مجیدی نیز با این داوران سرگرم شدند و برای یادگاری عکس گرفتند.

دکمه بازگشت به بالا