معرفی ۴ گالری عجیب دنیا

گاهی اوقات محل گالری ها در ساختمانها و مکانهای عجیب و غریب آماده می شود تا در سراسر جهان یاد بگیرد و بسیاری از گردشگران را به این مکانهای هنری هدایت کند.

به گزارش خبر روزانه ، تجربه نشان داده است که موزه ها و گالری های هنری که در بناهای تاریخی فاخر و کلاسیک واقع شده اند و توسط معماران برجسته ای طراحی شده اند ، همیشه توسط هنر دوستان به عنوان مکانی جذاب برای بازدید انتخاب نمی شوند. یا مکان ملاک مهمی برای بازدید از آن در نظر گرفته شده است.

بر این اساس ، گالری هایی وجود دارد که به دلیل قرارگیری در دخمه ها ، سردابهای کلیساها یا حتی توالت های عمومی و مراکز پلیس ، توسط هنردوستان و همچنین گردشگران شناخته شده اند.

در این گزارش ، چهار گالری غیر سنتی جهان را که توسط Artland ارائه شده است ، مرور خواهیم کرد.

گالری یک توالت عمومی است!

موزه هنرهای مدرن در پارک پارکویک مکان کوچکی است که زمانی “توالت عمومی” بود. این ساختمان کوچک با سقف شیروانی ، که بیشتر به یک غرفه در پارک شباهت دارد ، در لندن واقع شده است و مدت ها مکانی برای نمایش هنرهای فمینیستی و همچنین نمایشگاه هایی با محتوای سیاسی-اجتماعی بوده است.

ساختمان اصلی این گالری تنها 15 متر مربع است ، اما در طول نمایشگاه ها آثار به نمایش درآمده در پارک گسترش می یابد.

موزه هنرهای مدرن در پارک پارکویک

گالری در گورستان!

گالری کریپت یکی از بی نظیرترین گالری های لندن است که طیف گسترده ای از نمایشگاه ها و رویدادهای هنری را در طول سال برگزار می کند. این دخمه قدیمی در سال 1822 ساخته شده است و تا سال 1855 فقط به عنوان قبرستان مورد استفاده قرار می گرفت. در طول جنگ های جهانی اول و دوم ، این مکان به عنوان یک پناهگاه مورد استفاده قرار گرفت و از سال 2002 به یکی از غیر معمول ترین گالری های جهان تبدیل شده است ، جایی که هنرمندان از سراسر جهان آثار خود را به نمایش می گذارند. و این در زمانی است که در این مکان هنوز می توانید قبر 557 نفر را ببینید.

زیرزمین گالری لندن

یک گالری معروف ایجاد کنید که هیچ دکوراسیونی نداشته باشد

یکی از گالری های هنری معاصر برلین گالری Koenig است که توسط یوهان کونیگ در حالی که فقط 21 سال داشت افتتاح شد. برای رسیدن به ساختمان فعلی این گالری هزینه و سال زیادی لازم بود. این گالری در واقع در یک کلیسای زباله نگهداری می شود و از ویژگی های معماری منحصر به فردی برخوردار است. وحشیگری نوعی از معماری است که در آن ساختمانها کاملاً از بتن خشن و بدون روکش و سایر عناصر کاربردی و به عبارت دیگر برهنه و بدون تزئینات ساخته می شوند. اصطلاح وحشیگری در سال 1954 در فرانسه و انگلیس برای توصیف این عمل استفاده شد.

معمار اصلی گالری کونیگ ورنر دوشمان بود که در سال 1967 آن را طراحی کرد. او زمانی مسئول توسعه و زیباسازی برلین غربی بود.

گالری کونیگ برلین

گالری در ساختمان پلیس!

لندن شهر گالری های عجیب و غریب است و یکی دیگر از این گالری ها در یک ساختمان قدیمی که زمانی کلانتری شهر بود ، قرار دارد. این گالری که به طور موقت بازداشت شدگان را در خود جای داده است ، هنوز هم در گالری دیده می شود و اکنون می تواند آثار هنرمندان و نقاشان انگلیسی از سراسر جهان را به نمایش بگذارد.

گالری ایستگاه پلیس شهر قدیم

قسمت دوم این گزارش بعداً ارسال می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا