ملت توطئه‌های پشت اغتشاشات را می‌شناسد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام جابر عزیزی امام جمعه بیله سوار در اجتماع بزرگ امت پیامبر در بیله سوار گفت: در پشت پرده ناامنی های اخیر دشمنان انقلاب اسلامی پنهان شده اند. و برخی از جوانان نیز تحت تأثیر احساسات بودند، اما برخی از آنها پشت پرده هستند.» آنها کار می کنند و این آنها برنامه ریزی می کنند.

وی گفت: محل انعکاس این حوادث استکبار جهانی است و حضور پرشور در راهپیمایی ها و سرکوب فتنه به دشمنان انقلاب ثابت کرد که ملت ایران همیشه بیدار و حاضر در صحنه هستند.

حجت‌الاسلام عزیزی افزود: امنیت بزرگترین دستاورد هر ملتی است و اگر قرار باشد به مشکلات و مطالبات مردم رسیدگی شود از بستر و دروازه‌های امنیت رخ می‌دهد و اگر امنیت نباشد اولین قربانیان خواهد بود. خود مردم

وی گفت: پلیس حافظ امنیت جامعه است و تعرض به پلیس هجمه به امنیت جامعه است و تعرض به حجاب و عفاف نیز تعرض به شئونات اسلامی است که اغتشاش گران انجام می دهند.

امام جمعه بیله سوار گفت: مطالبه مردم از نهادهای امنیتی و قضاییه شناسایی عوامل اغتشاشات است و آتش زدن قرآن و هتک حرمت مقدس باید مجازات شوند.

وی افزود: دشمن ذره ای از دشمنی کم ندارد و ما باید همیشه آماده باشیم و در این 4 دهه دشمنان همیشه مشکلاتی را ایجاد کرده اند اما همیشه به خاطر حضور مردم است که شکست خورده اند.

به گزارش خبرنگار آنلاین، همزمان با سراسر کشور و به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)ر) اجتماع عظیم امت رسول الله با حضور اقشار مختلف، هیئت های مذهبی، نیروهای نظامی و انتظامی در شهرستان بیله سوار برگزار شد.

اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص)ر) به مناسبت سالگرد رحلت پیامبر اسلام(ص)ر) در محکومیت جنبش ها نقض هنجار چند نفر در شهرستان بیله سوار به قرآن کریم و پرچم ایران توهین کردند.

دکمه بازگشت به بالا