ملی‌پوش واترپلو: حضور در فینال بازی‌های آسیایی دور از دسترس نیست

امین گایدل گفت: پس از مدت ها که بازی با حریفان خارجی نداشتیم ، اردوی تدارکاتی ترکیه مورد نیاز تیم ملی واترپلو بود.

ملی پوش واترپلو در گفت وگو با خبر روزانه ، درباره اردوی تیم ملی واترپلو در ترکیه اظهار کرد: مدتی این تیم به دلیل شیوع ویروس کرونا از کشور خارج نشد ، بلکه با حمایت مربیان و فدراسیون ، اردوگاه های ما برپا شد ، اما این اردوها sur ‘yoznye “. نبود. مدتی در باشگاه “انقلاب” چهار روز در هفته تمرین می کردیم. بعد از اینکه شرایط کمی بهبود یافت و آنها توانستند مجوز بگیرند ، در 29 ژانویه تمرینات خود را در استخر ادامه دادیم و سپس تیم در اواسط سپتامبر به ترکیه اعزام شد.

ملی پوش واترپلو اضافه کرد: خدا را شکر سفر به ترکیه انجام شد زیرا به نظر من این اردو برای تیم لازم بود. تیم واترپلو کشور فاصله زیادی با رقابت نداشت و باید به آن باز می گشت. ما توانستیم از طریق کانالی که سرمربی تیم ملی ترکیه با همکاری فدراسیون راه اندازی کرده بود به این اردو سفر کنیم. این سفر واقعاً برای تیم خوب است. ما 8 روز در ترکیه بودیم ، تمام صبح و بعد از ظهر تمرین کردیم و همه بازیکنان تمرینات را با قدرت و جدیت تماشا کردند.

گیدل در مورد رقابت با تیم باشگاهی ترکیه گفت: تیمی که در ترکیه با آن بازی کردیم از نظر قدرت و تکنیک تیم بسیار خوبی بود. از نظر تکنیک ، شنا و تیراندازی ، من فکر می کنم آنها بهتر از ما بودند ، اما خوشبختانه چون ما با تاکتیک ها و چارچوب سرمربی کار می کنیم و در زنجیره ای ، توانستیم آنها را در بیشتر مسابقات از نظر تیمی شکست دهیم. به نظر من این اردو برای تیم ما ضروری بود که مدت زیادی وجود نداشت. من این تیم را برابر تیم قزاقستان دیدم ، زیرا آنها خیلی خوب دفاع کردند و در آن سطح بودند.

وی گفت: “از نظر و تجربه من ، هدف بلند مدت ما بازی های آسیایی است.” اگر تاج نبود ، قبل از بازی های آسیایی دو مسابقه دیگر داشتیم ، مانند مسابقات قهرمانی آسیا و کشورهای اسلامی که برگزار نشد. بازی بعدی ما بازیهای آسیایی است. همه تیم ها در این رقابت ها قوی خواهند بود و همه می آیند تا نتیجه بگیرند. از سوی دیگر ، چین میزبان است و قزاقستان و ژاپن همیشه مدعی هستند. ما باید چهار سال پیش روی بهبود وضعیت کار کنیم تا بهبود یابد و این رتبه از تیم انتظار می رود. در شرایطی که می بینم وقتی بازیکنان مانند چهار سال قبل متحد و منسجم می شوند و همان روال قبلی یا یکی از آنها پیچیده تر ، به خواست کادر فنی ، مطمئن هستم که مدال بیشتر است رنگارنگ تر از جاکارتا ، نه چندان دور.

وی در پاسخ به این پرسش که تیم ملی از سوی وزارت ورزش ، کمیته ملی المپیک و فدراسیون چه نیاز و حمایتی دارد ، گفت: حقیقت این است که مسیر مشخص است زیرا ما دوباره آن مسیر را طی کرده ایم. برای بهبود این موقعیت ، ما باید از همان راه قوی تر و قوی تر برویم. به نظر من ، مهم است که تیم به همان ترتیب قبلی جمع شود و جلسات تمرینی قبلی و سفرهای خارج از کشور را برای نتیجه گیری تکرار کند. به نظر من در یک سال تیم ملی ایران مسابقات رسمی بسیار کمتری نسبت به سایر مدعیان آسیایی دارد. با علم به این که تمام دنیا سرمربی به نام تیم ملی ایران دارد ، می توانیم مسابقات تمرینی خوبی برگزار کنیم و با تیم های قدرتمند جهان بازی کنیم و بیشتر نمایان شویم.

وی در پایان گفت: راه رسیدن به مدال باز هم کاملاً مشخص است. این مسیری است که از طریق سرمربی ، مربی و فدراسیون نشان داده شده است و ما می دانیم این چیست. فقط این بار ، چون می دانیم که می خواهیم به طلا یا نقره برسیم و خود را در بازی نهایی می بینیم ، فکر می کنم باید جدی تر و قاطع تر از قبل پیش برویم. این بدان معناست که با اتحاد همه بازیکنان و آگاهی کادر فنی فاصله چندانی با فینال بازی های آسیایی وجود ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا