ملی پوش کشتی فرنگی ناشنوایان ایران درگذشت

خبر روزانه / کرمانشاه علی دلفانی کشتی گیر فرانسوی ایرانی ایرانی که حدود 10 روز پیش به دلیل آسیب نخاعی و گردن در بیمارستان بستری شده بود ، عصر امروز (4 مه) به دلیل شدت جراحات درگذشت.

دکتر امید گادری ، رئیس شورای پزشکی ورزشی استان کرمانشاه در گفت وگو با خبر روزانه ، با اعلام خبر فوت این کشتی گیر که در کشور لباس پوشیده بود اظهار داشت: وی دیده شد و پس از انتقال به بیمارستان طالگانی کرمانشاه تحت عمل جراحی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: نوع آسیب دیدگی دلفانی متوفی در سطح نخاع گردنی بود که معمولاً باعث فلج چهار اندام قربانی می شود.

رئیس شورای پزشکی ورزشی استان کرمانشاه افزود: “اگرچه دکتر سپهری این کشتی گیر را جراحی کرد و توانست فشاری را که به نخاع وارد شده آزاد کند اما به دلیل اینکه بیشتر کنترل ارگان های داخلی به سیستم مربوط می شود نخاع است ، بنابراین بیمار پس از جراحی دچار افت فشار خون و کاهش ضربان قلب می شود.

وی تاکید کرد: تمام مراحل معالجه متوفی دلفانی در بیمارستان طالقانی کرمانشاه با دقت انجام شد اما متأسفانه این مبارز ملی پوش ناشنوا به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

گادری از دست دادن این کشتی گیر ملی پوش را زیان جامعه ورزش استان دانست و گفت: خبر درگذشت این کشتی گیر برای جامعه ناشنوایان استان بسیار دردناک بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا