استان ها

مناظره‌های انتخاباتی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

خبر روزانه/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد گفت: مناظره های انتخاباتی در تلویزیون این استان برگزار می شود.

امیر رئوف شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مناظره های انتخاباتی در مراکز استانها از طریق کانال های محلی به روی آنتن تلویزیون می روند، افزود: نامزدهایی که در مهلت اعلام شده در سامانه تبلیغاتی نامزدهای مجلس دوازدهم نام نویسی کرده‌اند می‌توانند در این مناظره شرکت کنند.

وی اظهارکرد: شکل برگزاری مناظره‌ها به گونه‌ای است که داوطلبان در گروه‌های ۶ نفره و بر اساس قرعه کشی در زمان تعیین شده برای مناظره حاضر می‌شوند.

مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مناظره‌ها در سه مرحله اجرا می‌شود و برای این برنامه تلویزیونی ۴۵ سوال طراحی شده که در مرحله اول تعدادی سوال به صورت مشترک ارائه می‌شود.

رئوف تصریح کرد: در مرحله دوم هر یک از داوطلبان به صورت قرعه کشی به سوالات اختصاصی پاسخ می‌دهند و در مرحله سوم نیز برای هر داوطلب امکان جمع بندی، اعلام موضع و طرح دیدگاه‌های خود وجود دارد.

وی ادامه داد: ۱۸ برنامه مناظره‌ای برای سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده و این مناظره‌ها فرصتی برای معرفی داوطلب و ارائه برنامه‌هاست.

به گزارش خبر روزانه، مدیرکل صدا و سیمای استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: همچنین داوطلبانی که در سامانه تبلیغاتی نامزدهای مجلس دوازدهم ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند علاوه بر مناظره در مدت زمان قانونی تبلیغات، برنامه‌های خود را در مدت زمان ۲۰ دقیقه با سه بار بازپخش، ارائه دهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا