منتخبین مهرواره محله همدل در استان اردبیل معرفی شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار “میزان” ، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل خوجاتالاسلام سید محسن محسنی ظهر یکشنبه در جلسه کمیته داوری استان مارس منطقه حمدل ، گفت که حضور فعالان جامعه خنده دار و نوع دوستی وی گفت: “تحت شرایط به چالش کشیدن تاج و مشکلات معیشتی ، وضعیت کنونی جامعه بدون درگیر شدن خیرین جامعه و افرادی که زندگی افراد دیگری غیر از زندگی خود را تجربه می کنند ، بدتر خواهد بود.”

وی با اشاره به آسیب های اجتماعی در استان اردبیل خاطرنشان کرد: “طرح” مهراه همدلی توسط خود مردم در همه زمینه ها و به منظور حل مشکلات مردم و محیط زیست ایجاد شده است ، اما خوشبختانه با شناسایی مشکلات مردم ، مردم نشان داده اند که نسبت به مشکلات و حوادث اطراف خود حساس هستند.

خوجاتالاسلام محسنی ، با تأکید بر لزوم ادامه این کار مهراهدستگیری از نیازمندان و نوع دوستی ها از ویژگی های جامعه اسلامی است و گفت: استان اردبیل نیز یکی از استان های پیشرو در این زمینه است و در مهراه محله با همدلی با مشارکت بالای مردم ثابت شده است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل کمبودها در مناطق مختلف را یادآوری کرد و گفت: آنچه امروز مردم به آن نیاز دارند روحیه مشارکت و همدلی و همچنین توجه بیشتر به زندگی مردم است.

ثبت و بررسی 2500 موضوع محلی

حجج الاسلام محمد سده گاسمی ، رهجار بنیاد استانی هدایت نیز با ارائه گزارشی از روند کار جلسه را ادامه داد. مهراه وی در استان اردبیل اظهار داشت: در این مقاله 2543 موضوع از استان اردبیل صادر شده است مارس ثبت شد که اکثر مهرها اقدامات مناسبی را برای حل مشکل انجام داده اند. در اولین مرحله داوری ، که در شهرستانها انجام شد ، از هر شهر 3 نفر و با رای گیری از ساکنان شهر ، یک نفر به عنوان بهترین شهر انتخاب شد. مشگین شهر به مرحله استانی رسیده است.

وی اظهار داشت که 8 مرحله شهر منتخب شامل شرکت کنندگان از شهرهای اردبیل ، نه، سرعین ، خلخال ، کوثر ، گرمی ، بیله سوار و مشگین وی افزود: آنها متأسفانه دو شهر به دلیل عدم اقدام به موقع نتوانستند بهترین افراد را به ما معرفی کنند.

حجالاسلام گاسمی مشارکت مردم ، به ویژه فعالان در حوزه های اجتماعی و فرهنگی را ستود مارس وی گفت: در این جلسه از بین 8 نفر واجد شرایط مرحله استانی 3 نفر انتخاب می شود که در نهایت پس از رای داوران و رای عمومی ، یک نفر وارد مرحله کشوری می شود.

در این جلسه که نمایندگان حوزه علمیه استان حضور داشتند ، سپاه حضرت عباس (ع) استان ، قرارگاه فاطمه الزهرا (د)، برگزار شده توسط اداره اصلی بنیاد و امور خیریه استان و اداره اصلی تبلیغات اسلامی استان اردبیل ، کمیته داوری استان مارس منطقه حمدل در استان اردبیل تشکیل شد و طبق آرا of قضات منتخب شهرهای علی امیرپور (اردبیل) خانم رحیم پور (مشگین شهر) و حجت الاسلام طوفان علی نژاد (نه) از بین این شهرها بهترین ها را انتخاب کرد مشگین این شهر به عنوان استان در انتخاب می شود مهراه یک محله دلسوز انتخاب شد.

دکمه بازگشت به بالا