موتورسواری هومن حاجی‌عبداللهی در یک سریال کمدی

تصویربرداری سریال طنز هوشنام در خیابان های تهران ادامه دارد و گروه فیلمبرداری به تازگی سکانس هایی را ضبط کرده اند که هومن حاجی عبدالله، امیر کربلایی، زاده و عباس جمشیدی فر موتور سوار می شوند.

به گزارش خبر روزانه به نقل از روابط عمومی سریال، سریال «هوشنام» به کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی احمد هال به نویسندگی محسن کیایی ساخته شد. خیابان های تهران ادامه دارد.

سریال «هوشنام» با تاکید بر اخلاق و خانواده کاری از گروه اجتماعی یک سیما است.

احمد زالی تهیه کننده این سریال از آغاز بازی مهرداد ضیایی خبر داد و افزود: با توجه به سیر تاریخ و موقعیت هایی که به کار اضافه می شود، این احتمال وجود دارد که کار انتخاب بازیگر در سریال هشم ادامه پیدا کند. “

وی در خصوص زمان پخش مشخص گفت: مدیران سیما هنوز درباره زمان پخش سریال تصمیم نگرفته اند اما طبق برنامه ریزی انجام شده تصویربرداری پروژه در حال انجام است و به تازگی مریم سرمدی و مهرداد ضیایی بازی در این سریال را آغاز کرده اند. “

هال گفت: مدت کوتاهی از محل سکونت حمید لالایی خارج شدیم و صحنه های خارج از کشور را با بازی هومان حاجی عبداله، عباس جمشیدی فر، امیر کربلایی، زاده و مهرداد ضیایی در خیابان های مختلف تهران ادامه دادیم.

به گزارش خبر روزانه، در تاریخچه مختصر این سریال معروف می خوانیم:

از ثواب عمل غافل نشوید، از گندم به جو بروید.

حمید لالایی، هومن حاجی عبداللهی، عباس جمشیدی فر، شهره لرستانی، فریده سپاه منصور، سحر ولدبیگی، امیر کربلایی زاده، امیر گفورمنش، نیلوفر رجایی فر، خاخام مدنی، خسرو احمدی، اکادبر دهمک زهام، هتزام زهام، سیمان حسینی، پروین ملکی، مهری آل آقا، پروین ملکی و دلارام ترکی بازیگران این مجموعه طنز هستند.

انسان حاجی عبدالله سوار بر موتور در سریال طنز

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا