مکتب شهید سلیمانی جاودانه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری شامگاه دوشنبه در یادواره 24 شهید و 2 شهید گمنام در انارستان بخش ریز شهرستان جم اظهار داشت: شهدا با هدفی متعالی و متعالی از خود دفاع کردند و اینگونه نشد. به دنبال موقعیت، موقعیت یا سود باشید.

وی با اشاره به قداست شهدا خاطرنشان کرد: شهدا از جمله شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس و شهدای شهرستان جم این ویژگی را دارند و همین امر باعث شده تا مردم برای حضور در مراسم های مرتبط با آن شور و شوق داشته باشند. شهدا

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اقدام به موقع را از دیگر ویژگی های شهدا برشمرد و افزود: شهدای ما دوراندیش، دوراندیش، زیرک و وظیفه مدار بودند.

وی بر مکتب مطهر شهید سلیمانی تاکید کرد و افزود: شهید سلیمانی فراتر از بعد فردی و فردی بود و این مرام، مرام و اعتقاد او بود که تا پایان عمر به نام پاسداری از کیانش تجلی کرد. دین، تمامیت جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت و جاودانه شد.

آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه مدرسه مایه الهام است و با شهادت صاحبش از بین نمی رود، تصریح کرد: مدرسه شهید سلیمانی با شهادت وی از بین نرفت و از حدود گذشت.

وی خواستار بیان شاخص های مکتب شهید بزرگوار سلیمانی برای نسل امروز شد و خاطرنشان کرد: این ویژگی های شهید بزرگوار سلیمانی که او را جاودانه کرد باید بیش از پیش به جامعه معرفی شود.

دکمه بازگشت به بالا