نباید در دفاع از وطن لحظه‌ای تعلل کرد/ در دو ماه اخیر سیبل حملات فضای مجازی بودم

خبر روزانه/ گالستون این بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه همه ایران خانه من است، گفت: در یک چشم به هم زدنی هم برای دفاع از وطن دریغ نکنیم.

مهران رجبی امشب جمعه ۲۰ آذرماه در همایش «تا آخر عمر برای ایران» و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت در گرگان، گفت: در شرایط کنونی نه تنها مسئولان، بلکه اعضای جامعه نیز باید در این زمینه گام بردارند. جهت جهاد تبیین است و نسبت به آن احساس وظیفه می کند.

وی ادامه داد: این سخنان را کسانی می گویند که در دو ماه گذشته در فضای مجازی کشور هدف قرار گرفته اند. ما نمی خواهیم ناامید شویم.

وی با تاکید بر اینکه باید در راه اسلام و انقلاب ثابت قدم باشیم، تصریح کرد: پایان زندگی ما مرگ است پس چه خوب است که با شهادت تمام شود، شهادت برای مسلمانان افتخار است.

وی خاطرنشان کرد: امروز 62 سال دارم، تا کی می توانم بیشتر زندگی کنم؟ پیروی از راه اسلام و دفاع از وطن باید برای ما افتخار باشد و در دفاع از دین و میهن حتی پلک زدن هم خجالت نکشیم.

وی خاطرنشان کرد: شهید عجمیان متعلق به کرج است اما امروز این همایش برای گرامیداشت یاد و خاطره این شهید عزیز و سایر شهدای امنیت در گلستان برگزار شد و نشان می دهد که همه جای ایران خانه من است. ایران وطن ماست و خارج از قلمرو ما را بیگانه می دانند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا