نتایج هفته هجدهم لیگ برتر هندبال

آفتاب‌‌نیوز :

هفته هجدهم از سی و ششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور عصر امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه با برگزاری ۶ دیدار به پایان رسید که طی آن تیم هندبال صنعت مس کرمان به سختی مقابل نفت و گاز گچساران به پیروزی رسید. سپاهان میلیمتری طبس را شکست داد و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و گیتی‌پسند با برد برابر حریفان خود همچنان سایه به سایه در تعقیب یکدیگر هستند.

صنعت مس کرمان که در خانه از نفت و گاز گچساران پذیرایی می‌کرد به سختی توانست پیروزی را از آن خود کند. گچسارانی‌ها در این بازی عملکرد خیره‌کننده‌ای داشتند و در اکثر دقایق بازی با صدرنشین لیگ پایاپای پیش می‌رفتند و اگر در دو دقیقه پایان بازی نیز بدشانس نبودند، می‌توانستند با یک امتیاز به خانه بازگردند که اینگونه نشد.

دد مهمترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر هندبال طلایی پوشان دیار زاینده‌رود مهمان طبس بودند که در ۳۰ دقیقه نخست این دیدار با ارائه نمایشی برتر از تیم میزبان با پیروزی ۱۵ بر ۱۳ به رختکن رفتند. در نیمه دوم نیز برتری شاگردان شهداد مرتجی ادامه یافت و در پایان این سپاهان بود که با حساب ۲۷ بر ۲۶ فاتح این میدان مهم شد تا با کسب دو امتیاز بازی در رده چهارم جا خوش کند.

در دیگر بازی امروز بردی دیگر در کارنامه کازرونی‌ها ثبت شد. نیروی زمینی شهید شاملی کازرون هجدهمین دیدار خود در سی و ششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور را در شهر خرم آباد مهمان تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد بود که در نهایت توانست با حساب ۳۳ بر ۲۸ پیروز از زمین خارج شود تا همچنان در رده دوم جدول رده‌بندی قرار گیرد.

در دیگر دیدار هفته هجدهم گیتی پسند که چهار پیروزی متوالی در کارنامه‌شان ثبت کرده‌اند برابر آلومینیوم اراک به زمین رفتند و با وجود اینکه نیمه‌اول را با پیروزی و اختلاف یک‌گله به پایان رساندند، اما در نیمه‌دوم توانستند برتری‌شان را به حریف دیکته کنند و با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ پیروز این میدان شوند تا همچون بازی رفت آلومینیوم را از پیش‌رو بردارند.

پیکان سبزوار نیز ششمین پیروزی خود را برابر پرواز هوانیروز کسب کرد و شمار امتیازات خود را به ۱۴ رساند.

فرازبام خائیز دهدشت نیز دست به کار بزرگی زد و توانست در خانه سپاهان نوین را شکست دهد تا دومین پیروزی خود را جشن بگیرد.

نتایج کامل مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر هندبال به این شرح است:

صنعت مس کرمان ۲۸ – نفت و گاز گچساران ۲۶
پیکان خراسان ۳۳ – پرواز هوانیروز اصفهان ۲۸
زغال سنگ طبس ۲۶ – فولاد مبارکه سپاهان ۲۷
گیتی پسند اصفهان ۲۲ – آلومینیوم اراک ۲۰
پلیمر خلیج فارس خرم آباد ۲۷ – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۳۳
فرازبام خاییز دهدشت ۳۰ – فولاد سپاهان نوین ۲۵

با این نتایج صنعت مس با ۳۶ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های نیروی زمینی شهیدشاملی کازرون و گیتی‌پسند با ۳۱ امتیاز دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند

فولاد مبارکه سپاهان با ۲۶، زغال‌سنگ طبس و پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد با ۲۳، نفت و گاز گچساران با ۲۰، پیکان خراسان با ۱۴، سپاهان نوین با ۱۰، آلومینیوم اراک با ۷، پرواز هوانیروز و فراز بام‌خائیز دهدشت با ۶ امتیاز در رده‌های بعدی جای گرفته‌اند.

هفته نوزدهم لیگ سی و ششم ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا