نظارت‌های بهداشتی در مشهد تشدید می‌شود / ایجاد قرنطینه در تایباد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاري شهردار ، محمد سده معتمديان در جلسه ستاد پيشگيري و كنترل ويروس تاج در دفتر فرمانداري اظهار داشت: روساي استان ها تحت حاكميت هستند و اميدوارم در روزهاي آينده شاهد ركود باشيم.

استاندار خراسان رضوی ، با تشکر از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افزایش آزمایشات PC آر به گفته وی ، زمان پاسخ آزمایش ها باید در حداقل زمان انجام شود.

وی بر لزوم آزمایش تاج در مرز افغانستان تأکید کرد و افزود: اگرچه از روز گذشته شاهد بسته شدن مرزهای مسافری با افغانستان بودیم ، اما مرزهای تجاری همچنان فعال هستند ، بنابراین باید یک مرکز قرنطینه در تایباد برای موارد ضروری ایجاد شود. شرایط “.

ماتومدیان با اشاره به لزوم برخورد با دستگاه هایی که با پروتکل های بهداشتی مطابقت ندارند ، اظهار داشت: در روزهای اخیر بازرسی های خوبی از اصناف انجام شده اما این مقدار کافی نیست و باید ساماندهی و بازبینی شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: ما از دانشگاه علوم پزشکی برای گذراندن مرحله اول واکسیناسیون سپاسگزاریم ، اما برای مرحله دوم واکسن های بیشتری مورد نیاز است.

وی گفت: طبق ابلاغیه ستاد كل نیروهای مسلح باید اقدامات و هماهنگی اقدامات برای جلوگیری و جلوگیری از حركت غیرمجاز در منطقه مرزی انجام شود.

دکمه بازگشت به بالا