بین الملل

نظامیان مجروح صهیونیست نتانیاهو را به اتاق راه ندادند

منابع رسانه‌ای عبری از حاضر نشدن نظامیان و سربازان صهیونیست مجروح شده در جنگ غزه با دیدار با نخست‌وزیر رژیم اشغالگر پرده برداشتند.

به گزارش خبر روزانه، شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: سربازان اسرائیلی از ملاقات با بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل که از بیمارستان «هداسا» در قدس اشغالی بازدید کرد، خودداری کردند.

این شبکه گزارش داد که نتانیاهو با هدف دیدار با سربازان ارتش رژیم صهیونیستی که در درگیری‌ها و نبردهای غزه مجروح شده بودند، از بخش توانبخشی بیمارستان هداسا بازدید کرد، اما برخی از آنها از ملاقات با وی خودداری کردند.

یکی از این نظامیان مجروح شده در جنگ غزه، با انتشار پیامی در ایکش نوشت: من در بیمارستان هداسا و در بخش توانبخشی آن هستم. نتانیاهو امشب (چهارشنبه شب) برای دیدار آمد و یکی از مقامات از من پرسید که آیا می خواهم او به اتاق من بیاید یا خیر.

وی گفت: البته که چنین دیداری را نپذیرفتم و پس از ترک بیمارستان مشخص شد که از ۱۸ سرباز مجروح، ۱۵ نفر خواستند که نخست‌وزیر وارد اتاق آنها نشود.

شکست رژیم صهیونیستی در جریان عملیات «طوفان الاقصی» نارضایتی‌های شدیدی را نسبت به عملکرد کابینه نتانیاهو و به ویژه شخص وی به همراه داشته است و به همین دلیل درخواست‌ها برای برکناری وی بالا گرفته است.

مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ آنلاین) عملیات منحصر بفردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر (دهم آذر) بار دیگر از سر گرفته شد.

وزارت بهداشت غزه عصر چهارشنبه و در هشتاد و دومین روز جنگ اعلام کرد که شمار شهدا به ۲۱ هزار و ۱۱۰ تن رسیده است.

این وزارتخانه همچنین آخرین آمار مجروحان تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه را ۵۵ هزار و ۲۳۴ تن اعلام کرد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا