نفت آبادان ول کن قعر جدول نیست/ نفتی‌ها روی «پشت‌بام‌ها» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم های صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان امشب در کارگاه تختی آبادان به مصاف هم رفتند که نفت در این بازی با دو گل مغلوب حریف شد.

گل های این بازی را مسعود ریگی (66) و محمد علی نژاد (4+90) به ثمر رساندند.

این بازی را حسن اکرمی با کمک یعقوب سهدان و رحیم حاجیل قضاوت کرد و محمد کریمی (سپاهان) کارت زرد گرفت.

صنعت نفت آبادان در این بازی با ترکیب: فرزین گروسیان، امیرحسین فرهادی، محمد طیبی، میثم تهیدست، حسین ساکی، رحیم علاقبیش، حکیم نصاری، عباس باادر (70- یوسف وقیع)، سید فاخر تهامی (50- طالب ریکانی)، زاده و شیرزین بابایف (احمد شریعت زاده-50) بازی کردند.

سپاهان اصفهان نیز با ترکیب زیر در این بازی حضور دارد: پیام نزاد، امید نورافکن، رناتا دا سیلویرا، محمد دانشگر، رامین رضایان، مسعود ریقی، محمد کریمی (عیسی مرادی-68)، محمد قربانی (یاسین سلمانی-46)، فرشاد احمدزاده (68-)، محمد علینژاد، الویس کامسوبا و شهریار مقانلو (68- مانوئل فرناندز) مقابل حریف صف آرایی کردند.

اگرچه صنعت نفت و سپاهان در نیمه اول این دیدار به گل نرسیدند، اما هر دو تیم بازی تهاجمی و چندین موقعیت گلزنی روی دروازه تیم حریف به نمایش گذاشتند که با بی توجهی مهاجمان و یا واکنش دروازه بان ها بی نتیجه ماند.

الویس کامبوسا بازیکن تیم سپاهان دو موقعیت خوب گلزنی را از دست داد و ضربات رامین رضایان و شهریار موگانلو نتوانست به دروازه نفت برسد.

زردپوشان آبادانی با یک ضربه آکروباتیک دروازه سپاهان را تهدید کرد، در ادامه ضربه بوادر با اختلاف زیاد به بیرون رفت و محمد طیبی نتوانست از فرصت گلزنی خوب استفاده کند و ضربه سر این بازیکن پیش از 45 دقیقه ابتدایی این بازی از بالای دروازه سپاهان عبور کرد. این دیدار با تساوی 0-0 به پایان می رسد.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که دستیاران دو تیم با احتیاط بیشتری نسبت به نیمه اول بازی کردند و سعی کردند از چند توپ به سمت دروازه استفاده کنند.

مسعود ریقی در دقیقه 66 دروازه نفت آبادان را باز کرد و این گل نفتا را مجبور کرد برای جبران گل خورده وارد حمله شود. ضربه های احمد شریعت زاده و طالب ریکانی دروازه سپاهان را تهدید کرد.

سپاهان در دقیقه 78 به گل دوم نزدیک شد که ضربه محکم امید نورفکن از زمین به تیر عمودی دروازه نفت آبادان برخورد کرد. حملات بعدی شاگردان فیروز کریمی نیز به گل نرسید و این سپاهانی ها بودند که در دقیقه 4 وقت تلف شده توسط محمد علینژاد گل دوم را به ثمر رساندند تا در ادامه مسیر ناکامی نفت آبادان با نتیجه 2-0 پیروز شوند.

خوزه ماریس در این دیدار نسبت به دو دیدار قبلی دو تغییر قابل توجه انجام داد که محمدرضا حسینی و علینژاد از ترکیب اصلی خارج شدند و احمدزاده و کامسوبا به جای آنها بازی کردند.

تغییر مهم در ترکیب نفت آبادان این است که پس از هشت هفته حضور در ترکیب اصلی دروازه، فرزین گروسیان جایگزین احسان مرادیان شده است.

میلاد زکی پور و رشید مظاهری دو بازیکن مصدوم سپاهان هستند که در این بازی به میدان نرفتند.

زمانی که طالب ریقانی وارد زمین شد، حکیم نصاری دیگر هافبک با سابقه صنعت نفت آبادان بازوبند کاپیتانی را به او سپرد.

طالب ریکانی در لیگ شانزدهم یک فصل در تیم فوتبال سپاهان بازی کرد.

هواداران آبادانی از پشت بام های اطراف ورزشگاه تختی آبادان به تماشای بازی تیم میزبان نشستند.

دکمه بازگشت به بالا