نمرات ثلث سوم نامزدها و بررسی نتایج نهایی انتخابات

اما ، به دلیل تأثیر و کنترل افکار عمومی به عنوان بحثی در زمینه مدیریت بحران تحت عنوان “نقش رسانه ها در بحران ها” در مطالعه رسانه های مجازی ، نتایج زیر فقط هنگام مشاهده بحث خلاصه می شود:
3- بحث اول شاید جالب نبود ، شاید به دلیل تازگی رویارویی هفت کاندیدا در یک مکان و کمی تعجب آنها در مقابل دوربین بود. در موضوعات مهم که کاندیداها را متمایز می کند ، سردرگمی بیشتری وجود داشت. اما متاسفانه جوابی نداد. از رسانه های موجود به هیچ وجه استفاده نشده است. آقای همتی و رئیسی از بقیه بهتر بودند ، اما هنوز هم می توانند از رسانه ها خیلی بهتر استفاده کنند ، که فکر نمی کنم بتوانند.

2- بحث دوم غیر قابل قبول بود. هر یک از نامزدهای محترم در دور آخر به پاسخ مخالفان آمدند و آنها واقعاً وقت ، فرصت و دوربین خود را از دست دادند. آنها می توانند به جای بازگشت به بحث اول ، كه بسیاری كاملاً آن را فراموش كرده اند ، موضع خود را در مورد موضوعاتی كه سایر نامزدها از آن بی اطلاع بودند و در جریان بحث اول بحث كردند ، تقویت كنند. به خصوص در طول این بحث ، جایی که شاید مردم از مبارزه با نامزدها خسته شده اند. بحث جدید بسیار بیشتر جلب توجه کرد! تا اینکه شایعات قبلا رد شد. در هر صورت ، من فکر می کنم نتایج نظرسنجی ها نیز این برداشت بدنام را تأیید می کند. همه کاندیداها تقریباً برابر بودند اما فرصت را از دست دادند.

3- منظره سوم بهترین بود. در میان افراط گرایان ، برخی از نامزدها حرف هایی برای گفتن داشتند. استفاده از رسانه و دوربین با ارائه لیستی از بدهکاران جو را تغییر داد و کلمات منطقی تری نسبت به دو جلسه قبل ارائه شد. البته هنوز جای بحث های کلیدی داوطلبان وجود دارد. نمی دانم چرا به جای یک بحث دو طرفه ، برنامه های بیشتری را نسبت به فرصتی که تلویزیون فراهم می کند ، تنظیم نکنید؟

در هر صورت ، با استفاده از این بحث ، آقای همتی رئیس جمهوری شده است كه می تواند با چند تغییر در استراتژی خود ، فقط بدون آسیب زیاد ، نامزد شود. مثل همیشه ، آقای راسی با وقار و اعتماد به نفس بیشتری ، حتی بهتر هم دیده می شد. دیگر نامزدهای محترم ، اگر در سالهای آینده در سطح ریاست جمهوری بودند ، بهتر است کمتر در سرزنش یکدیگر نقش داشته باشند. بله ، برخی از افراد از این نوع بحث لذت می برند ، اما هنگام رأی دادن ، ضمیر ناخودآگاه آنها این نوع رفتارها را به ویژه برای رئیس جمهور تأیید نمی کند و فکر می کنم آنها برعکس عمل می کنند.

نتایج نهایی انتخابات را بررسی کنید
در پایان ، به گفته نویسنده ، نامزدهای محترم می توانستند از فضای رسانه ای موجود بسیار بهتر استفاده کنند ، اما آنها این کار را نکردند و بحث هایی را انجام دادند که اصلاً نیازی به آن نبود ، بلکه براساس همان تکلیف آموزشی و تحقیقاتی بود که در آن ذکر کردم مقدمه ، من فکر می کنم که رقابت اصلی بین آقایان همتی و آقای رئیسی باشد. به شرح زیر است:

3- اگر تعداد رای دهندگان زیاد باشد.

2. مهمتر از بند 2: “اگر میزان مشارکت در شهرهای بزرگ از تعداد رای دهندگان در روستاها و شهرهای کوچک بیشتر شود” ، احتمال آقای Hemata برای انتخاب زیاد خواهد بود. به دلایل مختلف ، آنها پایگاه بسیار قوی در روستاها و شهرهای کوچک ندارند. در واقع ، هیچ یک از نامزدها این انتخابات را ندارند. به جز آقای رئیسی؛ به عبارت دیگر ، اگر نسبت رای دهندگان شهری بیش از رای دهندگان روستایی و کوچک شهری باشد ، احتمال انتخاب آقای همتی شایع تر و محتمل تر خواهد بود.

3- اگر تعداد رای دهندگان کم باشد یا نوع روستاها و شهرهای کوچک باشد ، بدون تردید آقای رئیسی باید بر اساس این دیدگاه تحلیلی مختصر نویسنده رئیس جمهور آینده کشور شود.

یک شاخص جدید و مهم در انتخابات در ایران
پس از مطالعه این نویسنده ، از این پس رقم جدید توسط کاندیداهای محترم تحت عنوان ، شاخص یا نسبت تأثیر آرا rural روستایی به شهری (FNA-Fana) تعیین و در نظر گرفته می شود که مخفف نام نویسنده لاتین است و او نیز یک محقق
بر اساس این شاخص:

تعداد آرا in در روستاها و شهرهای کوچک
FNA = ———————————————————————————
تعداد آرا of شهرهای بزرگ

دهکده: به معنی رأی دادن به شهرهای کوچک و روستاها است

شهر: به معنای صدای شهرهای بزرگ است

هرچه FNA <1 بالاتر باشد ، احتمال نامزدهای معنوی و سنتی بیشتر است.
هرچه FNA بالاتر باشد احتمال پیروزی نامزدهای غیر سنتی و متفاوت بیشتر است.

دلایل اهمیت این شاخص (FNA) به مقاله دیگری نیاز دارد که در حال حاضر در دسترس نیست. اما بعد از من نامزدها باید روی این شاخص سرمایه گذاری کنند.

تاکنون ، نظرات بر اساس تفاسیر و تحلیل های علمی ارائه شده است. ما همچنین می دانیم که سیاستمداران تازه کار پس از خواندن نام برنده نظر خود را ابراز نمی کنند ، اما ، همانطور که بارها گفته ام ، نویسنده علاقه ای به اصل سیاست ندارد ، اما امکان بیان زمینه ادراک اما در اینجا من نظر خود را به عنوان شهروند ایران بزرگ ، صرف نظر از روال معمول سیاسی ، به شرح زیر بیان می کنم.

الف) آقای همامی ، رئیس جمهور ، خونسرد ، علمی و تا حد زیادی مجبور به عمل به چپ و راست ، شمال و جنوب برای موفقیت است ، که در نهایت می تواند برای ایران مفید باشد و در یک فضای آرام داخلی و خارجی. بنابراین دوست دارم او را به عنوان رئیس جمهور ببینم ، البته منوط به تعدیل و منوط به انتخاب یک تیم فوق العاده قدرتمند.

ب) من واقعاً آقای راسی و تحسین وی از رئیس قوه قضائیه را با توجه به شرایط ریاست جمهوری می بینم ، بنابراین من دوست دارم که وی در این قوه قضاییه به کار خود ادامه دهد ، آنها قطعاً برای کشور در این سمت مفید ترند.
و درود بر کسانی که دستورالعمل ها را دنبال می کنند

* استاد نمونه کشور در زمینه مهندسی عمران ، زلزله و شرایط ضد بحران و بنیانگذار پایداری و مدیریت ضد بحران در ایران

دکمه بازگشت به بالا