نهایت دقت را در بررسی صلاحیت‌ها انجام داده ایم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مرآ ، منصور آرامی بعدازظهر پنجشنبه در یک برنامه رسانه ای در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما اکنون علاقه مند هستیم که به موج بزرگی از جوانان تحصیل کرده خدمت کنیم و وارد مرحله دوم انقلاب شده ایم. ما باید اجازه دهیم این نسل بر اساس دانش و درک صحیح وارد میدان شود و کسی که 60 سال دارد و اندی در عوض مورد احترام است ، اما فاقد انرژی است و بنابراین این منطقه فرصتی برای ظهور جوانان است.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره نظارت دقیق تر بود و دلیل آن این است که در دور قبلی به دلیل برخی سهل انگاری ها در نظارت مشاهده کردیم که مشکلات بوجود آمده و دادگستری وارد شده است.

به گفته آرامی ، ما حتی از رد صلاحیت یک نفر راضی نبودیم ، اما در این مدت روند نظارت دقیق تر بود. مشکل 6 روستایی که با تشکیل شورا روبرو نبودند نیز حل شد و اکنون انتخابات در همه شوراها در هرمزگان برگزار می شود.

وی افزود: هیئت های نظارت شهرستان اسناد و گزارشات را به صورت ویژه در نظر می گیرند. مطمئناً ، ما افرادی داریم که آن را توسط هر 5 ارگان تأیید کرده اند ، اما بانک گزارش داد که این شخص بدهی زیادی دارد و چک غیرقابل برگشت دارد ، یا چنین بدهی بانکی دارد یا بدهی مالیاتی زیادی دارد.

آرامی گفت طبق گزارش های مشهور و بدون تحقیق ، هیچ کس از حقوق وی محروم نشده است. وی تأکید کرد: شخصی در روستا سندی جعلی داشت و ما از آموزش و پرورش س inquال کردیم و مشخص شد ، بنابراین ما نیز رد صلاحیت کردیم.

وی گفت: ما در هیئت های نظارت استان و کشور کسی را برکنار نکرده ایم و هیئت نظارت استان نقش خود را در برابر شکایات ایفا کرده است همچنین این کشور 20 نفر و اندی افراد دیگر را در استان تأیید کرده است.

رئیس شورای نظارت بر انتخابات شوراهای شهری و روستایی هرمزگان گفت: اکنون ما علاقه مند هستیم که به موج گسترده ای از جوانان تحصیل کرده خدمت کنیم و وارد مرحله دوم انقلاب شده ایم. ما باید اجازه دهیم این نسل بر اساس دانش و درک صحیح وارد میدان شود و در عوض فردی که 60 سال دارد و اندی مورد احترام است ، اما فاقد انرژی است و بنابراین این منطقه فرصتی برای جوانان است.

وی افزود: امروز جوانان ما با درک صحیحی وارد میدان شده اند ، درک خاصی از گزاره گام دوم انقلاب پیدا کرده و خود را برای این مهم پیشنهاد داده اند.

آرامی گفت: در روند بررسی صلاحیت ها در استان ، هیچ کس زیاد لابی نکرد و ما تحت تأثیر هیچ کس نبودیم. همه باید رد صلاحیت شوند ، اسنادی در نهادهای نظارتی و هیئت نظارت داشته باشند و در صورت تمایل به آنها ارائه می شود.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس یادآور شد: کمیسیون مرکزی نظارت بر روند انتخابات نیز نظارت و بازرسی انجام می دهد. بازرسان نیز گزارش ها را ثبت می کنند. ما بیش از دو هزار بازرس در استان داریم و پس از انتخابات هیئت مدیره ، کار هیئت های نظارت در تمام نقاط استان ، بررسی گزارش ها و تأیید انتخابات هیئت مدیره ، ادامه دارد.

وی اظهار داشت: پاسخ به س ofال قوه مجریه درباره مشارکت نمایندگان در لیست بسته انتخابات: واقعیت این است که هیچ اعتراض قانونی وجود ندارد. من دوست دارم کشور ما یک حزب باشد و احزاب این کار را کردند ، اما در این عمل عملکرد نماینده شبه حزب می شود و کار شهرداری – شبه حزب. بهتر است مهمانی های قوی داشته باشید و لیستی از آنها داشته باشید. از آنجا که ما حزب نداریم ، نمایندگان عملکرد نیمه حزبی را انجام می دهند. مطمئناً اکنون ده ها لیست از احزاب و گروه های مختلف وجود دارد ، اما بهترین قسمت این بود که احزاب این کار را انجام دادند. حتی این 4 حزب و نیم در بندرعباس چنین کاری نکردند.

آرامی اظهار داشت: اکنون شاهد لیست های 4 نفره ، 5 نفره و 7 نفری هستیم که قومی و قبیله ای شده اند.

وی گفت: انتخابات این دوره در کشور ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. امام از روزهای اول انتخابات به فکر انتخابات افتاد و بلافاصله انتخابات برگزار شد و انتخابات به مردم اسلام و انقلاب به مردم داده شد و هیچ کس نباید از این حق محروم شود.

رئیس شورای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا در هرمزگان افزود: مشکلاتی وجود دارد و بنابراین ما باید با جدیت بیشتری صحنه را برداریم و برای حل مشکلات انتخاب درستی داشته باشیم. نتایج انتخابات و حضور باشکوه آنها به نفع مردم است. حضور و مشارکت بالا منجر به افزایش قدرت می شود و افرادی که از صدای مردم بیرون می آیند با قدرت و پشتیبانی بیشتری وارد حوزه خدمات می شوند.

دکمه بازگشت به بالا