نکاتی که نباید هنگام بازسازی خانه و آپارتمان فراموش کنید! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

براساس یک گزارش تجاری توسط خبرگزاری آنلاین ، موفقیت در بازسازی خانه و آپارتمان در نهایت منجر به آماده سازی خوب و آگاهی از آنچه در پیش است. برمه ای بودن. منطقی است که یک خانه یا آپارتمان را تعمیر کنید با این انتظار که فروش غافلگیر کننده باشد.

بازسازی خانه این امر همچنین می تواند باعث برخی هزینه های پنهان شود. دانستن اینکه این مکان ها کجا رشد می کنند و داشتن یک برنامه عملیاتی گام به گام ، پس از اتمام ، به معنای نگه داشتن پروژه در برنامه و بودجه شما است.

برای پرسیدن سوالات و بیان مشکلات و ابهامات خود می توانید با شماره های 09122460089 ، 09199191741 ، 02126570264 تماس بگیرید بازسازی ساختمان از کارشناسان دکطرح پرسیدن.

از ساختمان در برابر سرقت محافظت کنید

برای بیمه خانه در حین تعمیرات کافی نیست ، همچنین باید مطمئن شوید که ملک از شکستگی در امان است. اگر اموال خالی است ، فکر نکنید که باید چیزی از آن جدا شود: لوله ها ، سیم کشی ها و نجات معماری می توانند به سرقت بروند یا آسیب ببینند.

برخی از پنجره ها و درها مستعد تخریب هستند و ممکن است به درستی از خانه محافظت نکنند. حتی اگر می خواهید آنها را جایگزین کنید ، برای مدتی قفل اضافه کنید. هنگام تعویض ویندوز ، اطمینان حاصل کنید که بین پارتیشن های قدیمی و جدید به درستی نصب شده اند. و.

وضعیت ساختمان را ارزیابی کنید و آن را ثابت کنید

اولین قدم در هر پروژه بازسازی ارزیابی دقیق وضعیت فعلی ملک است. هوگو توگمناو می گوید: “مهم است که بدانید با چه چالش هایی روبرو هستید.” در بررسی اندازه وزن ها در یک ساختمان سرمایه گذاری کنید تا برنامه های دقیق و گزارش شرایطی را در اختیار شما قرار دهد که مواردی مانند رطوبت ، آلودگی و نشست را گزارش کند.

اگر یک خانه یا آپارتمان بیش از چند ماه خالی از سکنه بماند ، احتمال آسیب دیدن آنها بیشتر است. هنگام اتمام برنامه های خود ، اطمینان حاصل کنید که هوا با پوشاندن درها ، پنجره ها و قسمت های سقف که از دست رفته اند ، پوشانده شده است. شاید لازم باشد ساختارهای موقتی و فوری ایجاد کنید. این می تواند به معنی اتصالات فولادی برای جلوگیری از انبساط جانبی دیوارها یا سقف ها یا داربست ها باشد تا از تخریب بیشتر جلوگیری کند.

نکاتی که هنگام تعمیر خانه یا آپارتمان نباید فراموش شوند!

با همسایگان دیدار کنید

زندگی در مجاورت یک ساختمان می تواند به اندازه زندگی در آن مکان استرس زا باشد آره بودن. شما ممکن است علاقه زیادی به انجام کاری که همسایگانتان انجام نمی دهند ، باشد ، بنابراین در کارهایی که انجام می دهید مراقب و شفاف باشید. بازسازی خانه و آپارتمان هر شرایط سختی را هموار می کند.

اطمینان حاصل کنید که سازندگان شما از مواردی مانند ورودی های مشترک و قسمت های مشترک آگاهی دارند تا درهم و برهم و برهم قرار نگیرند. همچنین ، یکی از مهمترین موارد این است که با صدای بلند به همسایگان بگویید. برخی ممکن است از حضور غریبه ها تعجب کنند آه تو هرکسی که در نزدیکی دارایی خود کار کند نگران است.

تعمیرات اساسی ساختمان را شروع کنید

اکنون می توانید کارهای عمده ساخت و ساز را انجام دهید ، زیرا ساختار موجود پایدار است و هر مشکلی باید از قبل حل شود. برای محافظت از هر بخشی از ساختمان که در مرحله اصلی ساخت و ساز آسیب دیده است باید اقدامات لازم انجام شود.

هوگو توگمن وی می گوید: “این قسمت از بازسازی معمولاً با هرگونه كار خاكی مانند زیرسازی و زهكشی آغاز می شود.” سپس می توانید از هر ساختار جدید یا اصلاح شده استفاده کنید آه تو با دو پسوند و تبدیل به پایان می رسد. او دیوارها ، کف ها ، سقف ها و درها و پنجره ها را ساخت.

نکاتی که هنگام تعمیر خانه یا آپارتمان فراموش نمی شوند!

در این مرحله رطوبت گیرها و عایق های جدید گنجانده شده و می توان مشکلات رطوبت موجود را برطرف کرد. همیشه برای بررسی رطوبت و مشاوره با یک متخصص مستقل مشورت کنید. ضد آب ممکن است برای خانه های مدرن ایده آل باشد ، اما در مورد مواد جامد دیواری بیشتر از فایده می تواند آسیب برساند. این مسئله اغلب با استفاده از تکنیک های غیرتهاجمی مانند بهبود زهکشی و تهویه زمین یا حتی ترکیب ساده گرما قابل حل است.

نتایجی که اظهار شده

چه موقع می توان خانه ای را نوسازی کرد و به خانه رویایی رسید مال شما با کمک گروهی از متخصصین دکطرح در صورت نیاز می توانید برای مشاوره رایگان با شماره های 09122460089 ، 09199191741 ، 02126570264 تماس بگیرید.

این مقاله تبلیغاتی است و خبرگزاری آنلاین هیچ نظری درباره محتوای آن ندارد.

دکمه بازگشت به بالا