هدف گذاری و برنامه ریزی رمز موفقیت در کنکور سراسری است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد بهرامی در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: امسال توانستم استان کرمانشاه را سربلند کنم و رتبه اول کنکور انسانی را کسب کنم.

وی با اشاره به اینکه در یکی از مدارس استعدادهای درخشان کرمانشاه تحصیل کرده است، افزود: یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در کنکور، تلاش و پشتکار در مطالعه دروس است و اگر هدف گذاری می کنید، نباید در رسیدن به آن کوتاهی کنید. لازم را نشان دهید.

بالاترین نمره کنکور سراسری علوم انسانی گفت: از ابتدا هدفم این بود که در کنکور اول شوم و از ابتدای دبیرستان در پایه دهم تا زمان کنکور به طور مداوم و پیوسته از برنامه پیروی کرد. کوچک قبلا درس میخوندم

بهرامی به سایر دانش آموزانی که برای قبولی در کنکور تلاش می کنند توصیه هایی کرد و پشتکار در درس خواندن را رمز موفقیت دانست. داوطلبی در آزمون سراسری در صورتی موفق می شود که برنامه یادگیری مستمر داشته باشد.

وی ادامه داد: به همه دانش آموزان توصیه می کنم ابتدا به دنبال هدفی خاص باشند و سپس با برنامه راهی برای رسیدن به آن پیدا کنند. کوچک یک تصویر منسجم برای خود بکشید.

بالاترین رتبه کنکور سراسری انتخاب رشته آزاداندیشی بر اساس علاقه گفت: همه دانش آموزان و والدین آنها باید توجه داشته باشند که انتخاب رشته باید بر اساس علاقه، بر اساس توانایی و استعداد دانش آموزان باشد. و نه کورکورانه.و هم از نظر بصری و هم مجبور کردن والدین برای تعیین مسیر آینده خود.

این دانش است یک دانش آموز موافک کرمانشاهی با اشاره به اینکه جامعه به همه مشاغل نیاز دارد، تاکید کرد: کسب رتبه اول در کنکور سراسری پایان راه موفقیت نیست و البته کنکور تنها یکی از راه های موفقیت در تحصیل و زندگی حرفه ای است. .

بهرامی ادامه داد: مهم نیست در چه رشته و شغلی کار می کنیم، مهم این است که باید در جایگاه خود بهترین بود و برای عملکرد بهتر تلاش کرد، اما برای موفقیت تحصیلی جز در مواقع ضروری باید از فضای مجازی دوری کرد و از کمک آموزشی استفاده کرد. برنامه هایی که زمان زیادی نمی برد.

دکمه بازگشت به بالا