هر چی برانکو گفت – خبر روزانه

پس از 12 روز شایعه ، قرارداد قرارداد Dragan Skocice با فدراسیون فوتبال ایران تمدید شد. دقیقاً همانطور که سرمربی عمان پرسید!

به گزارش خبر روزانه ، این روزنامه همشهری “تمدید قرارداد فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ مربی تیم ملی تا پایان مقدماتی جام جهانی ، یعنی همه آنچه از فردای بازی با عراق در اولین مرحله مقدماتی جام جهانی تا دیروز اتفاق افتاد ، همه اخبار بزرگ ، شایعات و اسامی. که به عنوان گزینه تمرینی احتمالی برای تیم ملی ظاهر شد ، احتمالاً بخشی از یک سناریو بود ، سناریویی با حداقل دو گل ، اولین مورد این بود که فدراسیون فوتبال معمولاً تحت فشار است در هر چهار مسابقه برگشت ، کساني بودند که هنوز اسکوچيچ را براي نشستن روي نيمکت تيم ملي صلاح نمي ديدند ، منتقدين ، و سعي مي کنند با نام هاي بزرگ کنار بيايند.

هدف دوم فدراسیون احتمالاً افزایش قدرت چانه زنی در مذاکرات با اسکوچیچ بود. وقتی صحبت از نام مربیان بزرگی چون کارلوس کی روش به میان می آید ، طبیعی است که اسکوچیچ احساس خطر می کند و نمی تواند برای تمدید قرارداد جدید با فدراسیون اقدام کند.

در هر صورت دیروز وب سایت فدراسیون فوتبال به نقل از رئیس فدراسیون رسما اعلام کرد که قرارداد سرمربی تیم ملی کرواسی ایران تا پایان مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی تمدید شده است. . قابل درک است که ورزش 3 که به نظر می رسد یکی از طرفداران اسکوچیچ است ، در گزارش خود ادعا کرده که قرارداد او به گونه ای است که اگر بتواند تیم ملی ایران را به جام جهانی 2022 هدایت کند ، در این نیمکت تیم ملی می نشیند مسابقات نیز

تصمیمی که روز گذشته اتخاذ شد باعث تعجب بسیاری از کسانی که از ساختار فدراسیون فوتبال ایران می دانند نبود. غیر منتظره انفعال رهبری فدراسیون در برابر شایعات و حتی مداخلات خارجی بود. از اظهار نظر برخی از سران وزارت ورزش گرفته تا درخواست غیرحرفه ای سرمربی سابق “پرسپولیس” برانکو ایوانکوویچ. وی که اکنون برای تیم ملی عمان نیمکت نشین است و احتمالاً یکی از حریفان ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی است ، به خود اجازه داد هموطنش اسکوچیچ را مناسب ترین مربی تیم ملی ایران بخواند و از فدراسیون خواست قرارداد او را امضا کند . ادامه دادن! “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا