هشدار پلیس راهور؛ پایان هفته زمان مناسبی برای سفر به استان‌های نیمه شمالی نیست

رئیس مرکز اطلاعات و مدیریت ترافیک راهور ناجا با اشاره به پیش بینی های هواشناسی از بارش برف و باران در 12 استان از پایان هفته جاری ، گفت: این روزها بهترین زمان برای سفر به نیمه شمالی کشور نیست.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با خبر روزانهوی در این رابطه گفت: توجه به گفته سازمان هواشناسی ، از روز پنجشنبه هفته جاری برف و باران در اکثر محورهای استانهای مازندران ، آذربایجان شرقی ، اردبیل ، تهران و البرز آغاز می شود. همچنین در بیشتر استانهای خراسان -رضوی ، سمنان ، گلستان ، خراسان شمالی ، زنجان ، کازوین و گیلان بارندگی پیش بینی می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و مدیریت ترافیک راهور ناجا ادامه داد: بر این اساس رانندگان و شهروندان لازم است تمهیدات لازم را به عمل آورند و در پایان هفته جاری شرایط مناسبی برای ترددهای غیرضروری فراهم نباشد. نیمه شمالی کشور

وی افزود: اگر هموطنان قصد سفر فوری دارند ، لازم است زمان بیشتری را برای رسیدن به مقصد در نظر بگیریم. علاوه بر این ، به دلیل بارندگی و لغزندگی در جاده ها ، آنها باید فاصله طولی مناسبی را رعایت کنند ، زنجیر چرخ را حمل کنند و با اطمینان از ایمنی بخاری و برف پاک کن خودرو ، آنها نیز باید به درستی غذا بخورند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا