استان ها

هفته بیست و هفتم لیگ برتر| شجاعی حریف اوسمار نشد/ صعود موقت پرسپولیس به صدر جدول با گل‌های آل کثیر

هفته بیست و هفتم لیگ برتر| شجاعی حریف اوسمار نشد  صعود موقت پرسپولیس به صدر جدول با گل‌های آل کثیر

تیم فوتبال پرسپولیس در روز فرصت سوزی مهاجمان هوادار را شکست داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های هوادار و پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸:۲۰ در ورزشگاه پاس قوامین به دیدار هم رفتند و در نهایت پرسپولیس به برتری ۲ بر صفر رسید.

داور: حسن اکرمی

اخطار: مرتضی منصوری و مهرداد طهماسبی (مربی) (هوادار) ؛ امید عالیشاه (پرسپولیس)

گل: عیسی آل کثیر (۱۵و ۷۳)

ترکیب هوادار: علیرضا حقیقی (۳۹- آرشا شکوری)، محسن سفید چغایی، امین قاسمی نژاد (۷۷- امیرحسین بهادر)، بابک مرادی (۸۵- مهدی عبدی)، داریوش شجاعیان (۷۷- فرهاد زاوشی)، محمد عباسی، مجتبی لطیفه، مرتضی منصوری، مهدی گودرزی (۴۶- ادریس رحمانی)، امین پورعلی و عبدالکریم اسلامی.  

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر (۹۰- ابوالفضل بابایی)، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی، اوستون اورنوف (۷۸- سعید صادقی)، مهدی ترابی (۸۸- محمد خدابنده‌لو)، امید عالیشاه (۷۸- وحید امیری) و عیسی آل کثیر (۸۸- وحدت هنانوف).

پرسپولیس نسبتاً زود در نیمه اول به گل برتری رسید وو البته موقعیت‌های خوب زیادی را زا دست داد و هوادار هم موقعیت‌های گلزنی خوبی داشت. پرسپولیس در نیمه دوم هم موقعیت سوزی کم نداشت اما بالاخره توانست به گل دوم برسد و خیالش را از برتری آسوده کند.

پرسپولیس با برتری در این دیدار ۵۹ امتیازی شد و به صدر جدول صعود کرد تا چشم انتظار نتیجه دیدار پس فردای استقلال و فولاد خوزستان باشد. هوادار هم با ۲۹ امتیازی که از بازی‌های قبلی داشت در رده یازدهم باقی ماند.

 

دکمه بازگشت به بالا