همه محورهای مواصلاتی باز است/ لزوم خودداری از سفر غیر ضروری در شرایط بارندگی

رئیس پلیس راهور فرجا گفت: در حالی که هیچ جاده ای بسته نیستیم توصیه اکید ما این است که در شرایط بارندگی از تردد غیرضروری خودداری کنید.

به گزارش خبر روزانه، سردار سید کمال خدیانفر وی گفت: اکنون شرایط جوی ناآرامی داریم و این شرایط ممکن است تا آخر هفته ادامه داشته باشد، حتی در مناطقی که برف نباریم، هوا سرد و لغزنده خواهد بود.

وی افزود: با وجود بارش برف و باران در محورهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، گیلان، اردبیل، استان تهران، قم، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، فارس و خراسان شمالی در حال حاضر هیچ آوارگی در محورها نداریم.

خدیانفر پرهیز از سفرهای غیرضروری در شرایط بارندگی را توصیه کرد و تاکید کرد: هموطنان حتی الامکان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند و در صورت ناچار به سفر با تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ – که یک تکلیف قانونی است – تردد کنند.

وی افزود: داشتن سوخت کافی، بررسی بخاری، برف پاک کن ها و چراغ های خودرو در شرایط آب و هوایی مانند مه یا مه صبحگاهی و یا زمانی که نور خورشید به دلیل مه کافی نیست، از اصول اولیه رانندگی در زمستان است. . فصل..

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرج با تاکید بر رانندگی و رعایت احتیاط در بارندگی خاطرنشان کرد: طول مسافت در هنگام رانندگی باید رعایت شود و تاکید داریم دو و نیم برابر طول خودروی جلویی باشد. ماشین برای جلوگیری از تصادف

وی در ادامه به رانندگان وسایل نقلیه عمومی توصیه کرد: رانندگان وسایل نقلیه عمومی باید دقت بیشتری داشته باشند زیرا مسئولیت جان مسافران و مسافران بر عهده این بستگان است و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند تا خدای ناکرده شاهد حوادث تلخ نباشیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راهور فرجا درباره احتمال سد معبر توسط پلیس راهور گفت: به همکاران تاکید کرده ایم که علیرغم وجود شرایط ناپایدار بویژه در مناطق کوهستانی. ‌ توسط همکاران، اما بیم آن داریم که احتمال ریزش بهمن و کوه وجود داشته باشد، لذا به همکاران خود تاکید کرده ایم که جاده ها و مسیرهایی که جان رانندگان و مسافران را تهدید می کند تا اطلاع ثانوی اما در شرایط عادی مسدود کنند. ما هیچ محدودیتی نداریم

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا