همکاری وزارت دفاع با خودروسازان نتایج خوبی به دنبال دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

در مصاحبه با شهردار احمد محرم زاده افزود: “حمایت از تولید در سال تحت عنوان” تولید ، حمایت و موانع ” جزو این وظیفه هر مقام و مردمی است ، حتی اگر تاکنون منویات و توصیه های مقام معظم رهبری رعایت شده باشد ، وضعیت کشور بسیار بهتر از اکنون خواهد بود.

نماینده مردم هخارا و هریس مجلس شورای اسلامی بیکاری جوانان را بزرگترین و مهمترین مسئله کشور دانست و گفت: مشکل اصلی خانواده ها بیکاری در جوانان است که سالها تحصیل کرده اند و اکنون هیچ شغلی ندارند و در شرایط خاص؛ آنها نمی توانند کارآفرین باشند.

محرم زاده بابیان اینکه اگر موانع تولید برطرف شود و اقتصاد کشور رونق بگیرد ، جوانان نیز فرصت اشتغال خواهند داشت و گفت که با این مسئله دست و پنجه نرم می کند.

یکی از اعضای کمیسیون مدنی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: این تورم و فشار بی سابقه فشارهای مضاعفی را بر مردم وارد می کند که ناشی از تحریم های سختگیرانه دشمنان است ، در حالی که هیچ کشوری تاب تحمل این همه فشار و تحریم را ندارد.

وی در ادامه گفت آذربایجان شرقی و منطقه ارسباران کمبود مواد اولیه محصولات معدنی را تجربه نمی کنند. آنها هیچ برنامه و هدف خاصی ندارند.

محرم زاده تأکید کرد: دشمنان در تلاشند تا اقتصاد کشور را ضربه زده و بخش تولید را فلج کنند ، در همین حال سو Meanwhile مدیریت و عدم برنامه ریزی هدفمند می تواند به نفع دشمنان تمام شود و این آفتی برای تولید

نایب رئیس مجمع آذربایجان شرقی با اشاره به ضعف صنعت خودرو گفت: همکاری وزارت دفاع با خودروسازان برای تولید خودروهای با کیفیت انتظاری بود که باید زودتر محقق می شد ؛ چرا وزارت دفاع می توانند اتومبیل های مدرن بسازند! خودروسازان حتی غرور استاندارد و بی عیب و نقصی را تولید نمی کنند

وی افزود: تاکنون گروه های توانمندی از مهندسان و نخبگان برای تولید تجهیزات و وسایل نقلیه بی نظیر نظامی در کشور داریم ؛ چرا تولیدکنندگان خودرو نیاز به واردات تجهیزات غیراستاندارد مورد نیاز به سایر کشورها دارند؟

دکمه بازگشت به بالا