هواداران باید به بازیکنان افتخار کنند+ فیلم

بازیکن تیم فوتبال استقلال شرایط مالی این تیم را فاجعه بار خواند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، خسرو حیدری درباره بازی تیم خود مقابل در نیمه‌نهایی جام حذفی اظهار داشت: از تماشاگران کمال و تشکر قدردانی را دارم زیرا واقعا در بازی امروز با نساجی سنگ تمام گذاشتند.

وی افزود: تنها می‌توانم بگویم تا الان چنین تیمی نداشتیم و هواداران باید به این بازیکنان و مربی افتخار کنند آن هم به واسطه این همه مشکلات، زیرا در این سالیانی که فوتبال بازی کردم چنین بازیکنانی نداشتیم که بدون پول و با این همه مشکلات بیایند و بازی کنند.

همچنین زبیر نیک‌نفس بعد از پیروزی استقلال مقابل نساجی و صعود به فینال جام حذفی، گفت: بازی سختی بود. زیرا نساجی، تیم خوبی است ولی چون مرحله نیمه‌نهایی بود ما فقط می‌خواستیم برنده بازی باشیم. خداراشکر با یک بازی خوب، زود گل زدیم و بازی برای ما آسان شد.

وی درباره دریافت کارت و احتمال محرومیت از فینال،اینطور پاسخ داد: فکر نمی‌کنم کارت گرفته باشم و چیزی هم یادم نمی‌آید. 

بازیکن استقلال درباره تکمیل ظرفیت ورزشگاه آزادی گفت: جو که فوق‌العاده و دل ما برای این تعداد هوادار تنگ شده بود. خدارا شکر شرایط طوری شد که تماشاگران بتوانند در ورزشگاه باشند و امیدواریم در آینده نیز همینطور بیایند و تیم را حمایت کنند.

نیک‌نفس در پاسخ به این سوال که دربی احتمالی در فینال جام حذفی را چطور می‌بیند، گفت: اجازه بدهید تکلیف بازی فردا میان هوادار و پرسپولیس نتیجه آن مشخص شود، آن‌وقت درباره بازی فینال هم صحبت خواهیم کرد.

وی پیرامون شرایط مالی استقلال و احتمال نهایی شدن قرارداد حامیان مالی آبی‌پوشان تصریح کرد: شرایط را که خودتان  می‌دانید، همانی است که بود. جای تاسف دارد و امیدوارم حل شود. البته کریمی و قربان‌زاده یکسری قول‌هایی به ما دادند و صحبت‌هایی با ما داشتند که امیدواریم مشکلات حل شود. شرایط به قول ساپینتو فاجعه است. فصل تمام شد و ما میانگین 40 درصد دریافتی داشتیم، حتی خود من بیش از سی و خرده‌ای درصد دریافتی داشتم. کنارش تکلیف بند و دیگر موارد هم بماند.

دکمه بازگشت به بالا