واکسیناسیون بیش از ۹۰ درصد سربازان پلیس پبشگیری تهران در برابر کرونا

رئیس پلیس پیشگیری تهران اعلام کرد که 90 درصد از سربازان پلیس علیه تاج واکسینه شده اند.

به گزارش خبر روزانه ، سرهنگ جلیل عوکایی در توضیح روند واکسیناسیون سربازان پلیس پیشگیری تهران بزرگ علیه تاج ، گفت:

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 90 درصد سربازان مستقر در کلانتری ها ، ایست های بازرسی و سایر ایستگاه های پلیس پیشگیرانه در تهران بزرگ واکسینه شده اند ، گفت: کمتر از 10 درصد سربازان باقی مانده به زودی واکسن دریافت می کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره علت عدم واکسیناسیون سربازان نیز گفت: برخی از سربازان به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس قلب و یا مرخصی هنگام واکسیناسیون واکسینه نشده اند ، بنابراین از افراد برای واکسیناسیون مجدد دعوت می شود. تیم های سیار پیشگیرانه پلیس نیز با مراجعه به مراکز پلیس پیشگیرانه واکسینه خواهند شد.

بر اساس اعلام صندوق ، امکان واکسیناسیون 100 درصدی سربازان پلیس تهران بزرگ وجود دارد و بقیه افراد واکسن را دریافت می کنند.

پیش از این ، امیر گلرضا رحیمی پور ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت وگو با خبر روزانه ، از واکسیناسیون همه سربازان تا پایان ماه سپتامبر خبر داد و گفت: مدت زمان طولانی و 40 هزار سرباز دوز اول و دوم واکسن این هفته 250000 دوز واکسن تاج به سربازان داده شد و روند تزریق تا این هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در مورد واکسیناسیون همه سربازان به خبر روزانه گفت: طبق برنامه ریزی ها و واکسن ها ، همه سربازان نیروهای مسلح در همه واحدها و رده ها واکسن ضد کرونا دریافت می کنند. تا پایان ماه سپتامبر. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا