واکسیناسیون ۱۰ روزه افراد بالای ۱۸ سال تهران از سه شنبه

استاندار تهران جزئیات اقدامات انجام شده برای واکسیناسیون افراد بالای 18 سال را که از سه شنبه در استان آغاز می شود ، تشریح کرد.

به گزارش خبر روزانه ، انوشیروان محسنی بند پرداخت در پایان جلسه ستاد استان علیه تاج که امروز (جمعه) به شکل فوق العاده ای برگزار شد ، گفت:. افزایش نرخ واکسیناسیون و مراکز اجتماعی. سرانجام ، در 15 سپتامبر ، معاون وزیر بهداشت وزارت امور داخله نامه ای را در هفت بند به تمام دانشگاه های علوم پزشکی ارسال کرد که بر اساس آن ، تعداد مراکز و گروه های واکسیناسیون باید افزایش یابد و مراکز باید 24 ساعت کار کنند. یک روز.

وی ادامه داد: این اقدامات با هدف افزایش میزان واکسیناسیون افراد بالای 18 سال و تکمیل آن طی یک یا دو هفته انجام شد. در جلسه امروز ، همه استانها گزارش هایی در مورد قدرت و تعداد واکسن ها دریافت کردند. همه شهرها آمادگی خود را برای انجام همه اقدامات برای تسریع واکسیناسیون اعلام کرده اند.

استاندار تهران گفت: از سه شنبه و ظرف 10 روز که این اقدامات آغاز شود ، همه افراد هدف اولین دوز واکسن را دریافت می کنند.

به گفته وی ، دیروز 255 هزار دوز واکسن در تهران انجام شد و قطعاً دوزهای اول و دوم به طور موازی تزریق می شود.

بندپی تاکید کرد: ما 10 میلیون و 682 هزار نفر جمعیت بالای 18 سال در استان داریم و از وزارت بهداشت می خواهیم که از طریق دانشگاه های علوم پزشکی ثبت نام کند ، شرکت هایی مانند ایران خودرو و سایپا نیز برای اداره اعلام آمادگی کرده اند. روزانه 10 هزار واکسن برای انسان. غیر از جامعه هدف.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا