ورزشی

واکنش درویش به مصاحبه جنجالی جواد نکونام

آفتاب‌‌نیوز :

رضا درویش با اشاره به شرایط این روز‌های پرسپولیس تاکید کرد: موضوع واگذاری و مالکیت باشگاه در حوزه اختیارات ما و وزارت ورزش نیست و باید در دولت تصمیم‌گیری کرد.

وی ادامه داد: وزیر هم پیگیر است، اما به نظر می‌رسد هنوز به نتیجه نرسیده است. اگر قرار باشد طبق مقررات پیش برویم زمان را از دست خواهیم داد و باید در زمان باقی مانده این موضوع نهایی شود.

وی ادامه داد: پیش از این قرار بود باشگاه به بخش دیگری داده شود، اما بعد نام بانک مطرح شد، گفته می‌شود بانک‌ها طبق مقررات نمی‌توانند باشگاهداری کنند، اما شنیده می‌شود امروز شورای پول و اعتبار، نشستی را خواهد داشت تا در این خصوص اعمال نظر شود.

درویش تاکید کرد: از سوی ما کار‌های بخش حقوقی و مالی انجام شده و بدهی که منجر به حکم شده باشد نداریم و مشکلی از این بابت نداریم.

مدیر عامل پرسپولیس خاطر نشان کرد: جای تاسف است، اما برای مدیریت یک مدیر مبلغ ۲۸۰ میلیارد تومان بدهی پرداخت کردم و تهیه این پول با این وضعیت اقتصادی کار بسیار سختی است.

وی افزود: در این شرایط بازیکن حق دارد گله داشته باشد که بیش از ۴۰ درصد خود را نگرفته ضمن آنکه از سال قبل هم ۴۰ درصد طلبکار هستند. بازیکنان به دنبال قهرمانی هستند و ما هم وظیفه داریم دغدغه بازیکنان را کم کنیم.

درویش در مورد اینکه خریداری برای این باشگاه بزرگ پیدا نشد تاکید کرد: ۲ هزار ۳۸۰ میلیارد تومان برای پرسپولیس در نظر گرفته شده بود، اما خریداری نبود و امروز هم استقلال دچار این موضوع شد، اگر برای یکی از این باشگاه‌ها موضوع مالکیت برطرف شود برای باشگاه دیگر مشکلی نخواهد بود و می‌توانیم برای صدور مجوز حرفه‌ای اقدام کرد.

وی در واکنش به مصاحبه جواد نکونام در خصوص باشگاهی که ۳ میلیون دلار در نیم فصل هزینه کرده، گفت: بعید می‌دانم او پرسپولیس را مد نظر داشته باشد چراکه اعداد و ارقام ما مشخص است. ۲ بازیکن خارجی گرفتیم که کمتر از ۵۰۰هزار دلار هزینه داشتند و بدون شک مد نظر او پرسپولیس نبوده است.

مدیر عامل پرسپولیس در خصوص تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس گفت: ۱۰ بازیکن داریم که قراردادشان تمام می‌شود و از هفته آینده مذاکره را آغاز خواهیم کرد، اما در این مدت پیشنهاد‌های اغوا کننده‌ای به بازیکنان ما ارائه شده و این جای تعجب دارد که باشگاه‌های داخلی، این مبالغ را می‌توانند پرداخت کنند.

درویش در مورد شرایط بیرانوند خاطر نشان کرد: هیچ تیمی مثل ما از بازیکن دادن به تیم ملی ضربه نخورده است، هر چند منتی نداریم، اما به یاد بیاورید که مرتضی پورعلی گنجی را در بدترین شرایط از دست دادیم، یاسین سلمانی را از دست دادیم و الان هم بیرانوند را در اختیار نداریم.

وی افزود: بیرانوند ۲ فروردین با ترکمنستان بازی می‌کند و روی صحنه‌ای آسیب می‌بیند، اما سوم این ماه در MIR توضیح داده می‌شود چه مشکلی ایجاد شده، اما کادر پزشکی تیم ملی به آن توجه نمی‌کند. در مقابل اطلاعیه‌ای صادر می‌شود که در آن به دروغ باشگاه را متهم می‌کنند و اگر پرسپولیس از این شرایط ضربه بخورد، چه کسی باید پاسخگو باشد.

دکمه بازگشت به بالا