واکنش پلیس به اطلاعیه شهرداری تهران درباره تخریب یک ساختمان در گلابدره

واکنش پلیس کلانشهر به اظهارات شهرداری منطقه یک تهران مبنی بر عدم همکاری پلیس در تخریب ساختمان گلابدره.

به گزارش خبر روزانه، روز چهارشنبه 12 خردادماه شهرداری منطقه یک تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: ساختمان موسوم به سنگ دوقلو در منطقه 2500 متر مربعی گالابدره در کمیسیون ماده 100 رای نهایی و شهرداری منطقه یک و دادستانی آماده رای دادن و رای دادن است پلیس همکاری نمی کند. ملک فوق فاقد پروانه و فاقد ظرفیت ساختمانی و نظارت ناظر و دارای رای قطعی کمیسیون ماده 100 با شماره رای 1400030159 مورخ 27 تیر 1400 می باشد. (متن کامل خبر را اینجا بخوانید)

این اطلاعیه واکنش رئیس پلیس شمال پایتخت که اموالش در حوزه استحفاظی است را در پی داشت. فرمانده انتظامی شمال تهران نیز در بیانیه ای گفت: پلیس همواره متعهد به همکاری و همیاری برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم بوده و پلیس همواره آماده همکاری با سایر سازمان ها و دستگاه ها در چارچوب ضوابط و مقررات است.

پاسخ پلیس به اظهارات شهرداری مبنی بر تخریب ساختمان
ساختمان سنگی گلابدره

ادامه مطلب: واکنش آتش سوزی به این نشریه از 129 ساختمان پرخطر تهران نام برد

لازم به ذکر است که بنای گالابداری در سالهای گذشته در نزدیکی مرز واقع شده و به عنوان دژی مستحکم در ضلع جنوب غربی با تخریب کامل کوه و سرسبزی با دو تأسیسات دیگر ادغام و ورودی ساخته شده است. در مسیرهای شکیبایی و گلمخمدی در ورودی پله تصادف غیرمنتظره احتمال ریزش و تصادف برای ساکنین وجود دارد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا