وجود بیمارستان و مراکز درمانی هلال احمرایران در ۱۴ کشور جهان

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی است و خدمات آن در جهت آرامش بخشیدن به مردم و کاهش آلام انسانی خواهد بود.

به گزارش خبر روزانه، دکتر پیر حسین کالیوند در آئین کلنگ زنی پروژه چند منظوره آموزشی، کمکی، اداری و اجتماعی بابلسر از مشارکت مردم در برنامه های هلال احمر تقدیر کرد و گفت: مردم از هلال احمر حمایت می کنند و برای تقویت امید و نشاط اجتماعی تمام تلاش خود را انجام می دهند. دریغ نکنیم

وی گفت: ما همواره به ندای رهبری نگاه می کنیم و تلاش ما در راستای اجرای منویات ایشان برای خدمت خالصانه به مردم است.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هلال احمر ایران در 14 کشور بیمارستان و مرکز درمانی دارد که با نماد جمهوری اسلامی می درخشند و رئیس کمیسیون پیش نویس مجلس برای اولین بار به هلال احمر ایران تفویض شد. .

دکتر کولیوند افزود: اقدامات زیرساختی بسیار خوبی در مقوله تغییرات اقلیمی انجام شده و تیم های تخصصی با تجهیزات کامل برای این منظور تشکیل می شود.

وی افزود: هلال احمر ایران تجربه بسیار ارزشمندی دارد که در قالب قراردادهای همکاری به کشورهای دیگر منتقل می کنیم و سعی می کنیم از تجربیات کشورهای دیگر نیز استفاده کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر به توسعه آموزش در جامعه اشاره کرد و گفت: طرح ایجاد مراکز آموزشی بین المللی را در دستور کار داریم که نمونه بارز آن مرکز شبیه سازی حوادث است که در شناخت بسیار موثر خواهد بود. حجم حوادث و آموزش و آموزش کارکنان و مردم هلال احمر.»

وی گفت: با توجه به بیانات مرحله دوم رهبر معظم انقلاب، اقدامات بسیار خوبی برای معاونین جوانان و داوطلبان در نظر گرفته شده است.

وی گفت: در حوزه دارو و داروسازی اقدامات بسیار ارزنده ای انجام شده است که در هفته هلال احمر منتشر می شود.

وی به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر با اشاره به کلنگ زنی پروژه چند منظوره آموزشی، درمانی، اداری و اجتماعی در بابلسر گفت: این پروژه یکی از پروژه های ملی است که انشاءالله انجام خواهد شد. در اسرع وقت با مساعدت تمامی مسئولین مورد بهره برداری قرار می گیرد.»احمر همچنین از اجرای اهداف پروژه برای خدمت به مردم حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا