ورزش زورخانه ای مهد پرورش جوانمردان است

ورزش های قدرتی مهد جوانان است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در مراسم تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش زورخانه ای گفت: ورزش زورخانه ای یک ورزش سنتی ارزشمند و مهد پرورش جوانان است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبر روزانه از قزوین; آیت الله عبدالکریم عابدینی در مراسم تجلیل از دو قهرمان و پیشکسوت ورزش های قدرتی استان قزوین که با حضور عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان در مرکز تمرینات قدرتی شهید رجایی قزوین برگزار شد. گفت: ورزش یک مرکز سنتی با ارزش تمرینات قدرتی و کالسکه جوانان است.

7j4a2637

فرمود: انبیا آمدند جوانمردی کنند و وقتی گفتند شجاع باشید برای جوانمردی بود، ما نمی توانیم جوانمرد باشیم اما نمی توانیم شجاع باشیم، انبیا صداقت را به ما یاد دادند و به ما یادآوری کردند که خردمند باشیم.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: اکنون که خبیث صهیونیست ها، آمریکایی ها، سعودی ها و منافقین اختراعی شیطانی کرده اند و آن را به جان مردم انداخته اند، ما باید این حلقه ها را برای تجدید میثاق تقویت کنیم.

7j4a2963

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ما با شهدای گرانقدر قرارداد داریم و هر کدام از این عزیزان ماجراهای حماسی دارند، آیا نمی توان آنها را فراموش کرد، آثار حماسی مرحوم سید علی اکبر ابوترابی در این همه سال. در زندان‌ها و حماسه بعثی آثار شهید بابایی و شهید لشگری فراموش نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بزرگان ما مانند آیت الله باریک بین، آیت الله شالی، آیت الله ابوترابی و همه بزرگان این مرز و بوم به عنوان گنجینه های معنوی فراموش نمی شوند و همه ما تحت تاثیر این عزیزان بودیم و در تربیت ما نقش بسزایی داشتند. به عنوان معلمان

7j4a2933-2

آیت الله عابدینی یادآور شد: شهید مظلوم و گرانقدر مرحوم طائب رضایی را فراموش نمی کنیم و امروز یاد سرمایه اجتماعی می افتیم و استان قزوین سهم زیادی در این سرمایه گرانبهای اجتماعی دارد و امیدواریم قدر این سرمایه ها را بدانیم.

عباس علایی مقام مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین نیز گزارشی از وضعیت زورخانه در این استان ارائه کرد.

001

در ادامه از دو قهرمان و پیشکسوت ورزش زورخان تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای دادن به و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا