وعده وزیر برای ثبات بازار گوشت قرمز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه اطلاع رسانی
آقای سید جواد ساداتی نژاد در مراسم افتتاحیه واکسن فوق حاد نوترکیب پرندگان افزود: ذخایر گوشت قرمز برای عرضه به بازار و با معرفی این ذخایر به بازار و همکاری تشکل های بازار گوشت قرمز بسیار مناسب است. از نوسانات قیمت در بازار گوشت قرمز جلوگیری می شود.»

وی گفت: تجارت و شایعات یکی از دلایل افزایش قیمت گوشت قرمز و برنج است که قطعا با هر انحصاری مبارزه می کند و در عرضه گوشت قرمز و برنج خللی ایجاد نمی کنیم.

ساداتی نژاد افزود: با توجه به بارگیری مواد مورد نیاز کشاورزان و مهیا بودن شرایط، افزایش قیمت ها کاملا غیرقابل قبول است.

وی گفت: از مردم می خواهیم گرانی را به سامانه های مربوطه گزارش دهند و مسئولان را در ثبات بازار یاری کنند.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: برخی از قیمت های اعلام شده برای گوشت قرمز مربوط به یک محصول خاص در منطقه خاصی از تهران است که به منظور افزایش قیمت و اخلال در بازار در فضای مجازی منتشر می شود که غیرقابل قبول است. “

وی در خصوص قیمت جدید مرغ خلال شده افزود: با توجه به اینکه مرغداری از مواد دامی به قیمت دولتی استفاده کامل می کند مشمول قیمت گذاری است و قیمت مرغ خلال شده باید متناسب با قیمت مصوب باشد. مرغ و قیمت های جدید.» هفته.

ساداتی نژاد با اشاره به موضوع حمایت از تولید واکسن دام و طیور در کشور افزود: سیاست این است که در این زمینه دولت با بخش خصوصی رقابت نکند و تنها وظیفه حمایت از واکسن شرکت های دانش بنیان را انجام دهد. “. دام و طیور را شامل می شود.

دکمه بازگشت به بالا