پرسپولیس صدرنشین است ولی ایده آل بازی نمی کند/ با این شرایط مقابل تیم های مدعی به مشکل می خورند

پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با آنا

کارشناس فوتبال داخلی کشورمان خاطرنشان کرد: «پرسپولیس» درست است بالای جدول اما بی نقص بازی نمی کند.

اسماعیل هلالی در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره دیدار پرسپولیس مقابل مس کرمان اظهار کرد: این دیدار دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول اوضاع خوب پیش نرفت و سرعت بازی پایین بود اما در نیمه دوم با ورود شیخ دیاباته مهاجم پرسپولیس اوضاع بهتر شد. پرسپولیس در این بازی با دو مهاجم بازی کرد و شرایط تغییر کرد. در نیمه دوم پرسپولیسی ها چند موقعیت گلزنی داشتند اما شیخ دیابات فقط توانست یک گل به ثمر برساند. اگرچه این دیدار با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید اما به نظر من این تیم هنوز برای رسیدن به اهداف کار دارد. اگر در چنین شرایطی تیم با مدعیان در لیگ بازی کند، قطعا کار سختی خواهد بود.

** پرسپولیس بی نقص بازی نمی کند

کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: تیم مس کرمان پس از سال ها اولین سال حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کند و بسیاری از استانداردهای متقاضیان را برآورده نمی کند. در این شرایط پرسپولیس نتوانست بیش از یک گل به این تیم بزند. فکر می‌کنم در بازی‌های آینده سخت‌تر خواهد بود، به خصوص با حریفانی که مدعی لیگ برتر هستند. این در شرایطی است که پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد اما نمی دانم چرا این تیم پنج هفته است که بی نقص بازی نمی کند.

**در این شرایط پرسپولیس به عقب می رود نه جلو

وی تاکید کرد: در بازی های پرسپولیس اشتیاق لازم را از سوی بازیکنان نمی بینم و ممکن است این موضوع در آینده مشکل ساز شود. بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان تنها 10 دقیقه فوتبال بازی کردند. کادر فنی باید تیم را با جزئیات تجزیه و تحلیل کند، نقاط ضعف آن را پیدا کند و روی آنها کار کند. فکر می کنم پرسپولیس با این شرایط به جای جلو دادن، عقب کار می کند.

** MVP لیگ در سردرگمی

وی خاطرنشان کرد: اکنون بازیکنی مانند دانیال اسماعیلی فر بازیکن توانمندی است اما تکلیف خود را به خوبی بلد نیست و گیج بازی می کند اگر به این بازیکن اجازه دهند کارش را به خوبی انجام دهد و به او برنامه بدهند چون فرصت های زیادی دارد. او می تواند آن را نشان دهد، اما با توجه به اینکه این بازیکن بیشترین پاس گل را در آن دوره دارد، گیج است و عقب بازی می کند. امیدوارم کادر فنی برنامه ریزی بیشتری داشته باشد و بازی بازیکنان را با دقت بیشتری تحلیل کند وگرنه مشکلات زیادی پیش خواهد آمد. قطعا تیم های حریف در نیمه اول منتظر نمی مانند و پرسپولیس را می کشند و کار سختی است.

** تعلیق لیگ به ضرر پرسپولیس است

هلالی محرومیت را به درد پرسپولیس می زند و گفت: پرسپولیس تیم بالای جدول است. طبیعتا در چنین شرایطی تعطیلی و وقفه گریبانگیر این تیم می شود. تیم هایی که شرایط خوبی ندارند و مصدومیت زیادی دارند از این استراحت استفاده می کنند. البته من با تعطیلی لیگ مخالفم به جز اینکه چند بازیکن ایرانی در تیم ملی بازی می کنند و به همین دلیل 16 تیم باید تعطیل شوند. بیشتر تیم ملی را بازیکنان لژیونر تشکیل می دهند و به بازیکنان داخلی فرصت کمتری داده می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا