پلیس آمریکا گزارش‌ها درباره تیراندازی در ساختمان سنا را رد کرد

پایگاه‌های خبری آمریکایی اعلام کردند در پی انتشار گزارش‌هایی در خصوص تیراندازی در ساختمان سنای آمریکا، دستور تخلیه این ساختمان داده شد.

به گزارش خبر روزانه، رسانه‌های آمریکایی در ادامه به نقل از پلیس پایتخت گزارش دادند که هیچ فرد مسلحی در داخل ساختمان سنا پیدا نشد و هیچ تیری شلیک نشده است.

پلیس پایتخت همچنین اعلام کرد که هشدار امنیتی به دلیل تماس دروغین در رابطه با حضور یک شخص مسلح در ساختمان سنا صادر شده بود.

پیشتر پلیس آمریکا در پی انتشار گزارش درخصوص تیراندازی در ساختمان سنای آمریکا اعلام کرد که احتمال وقوع تهدیدی امنیتی در این ساختمان وجود دارد.

پلیس واشنگتن همچنین از تمام کسانی که در این ساختمان هستند خواست تا در گوشه‌ای پناه بگیرند.

پایگاه‌های خبری آمریکایی گزارش دادند که سنای آمریکا در تعطیلات موقت تابستانی بوده و اکثریت قانون‌گذاران در دفاتر خود حضور ندارند.

انتهای پیام 

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا