اجتماعی

پورمحمدی به پزشکیان تبریک گفت

پورمحمدی به پزشکیان تبریک گفت

نامزد انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ با صدور پیامی به رئیس جمهور منتخب گفت:  امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبانِ ناخرسند هستید.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری با صدور پیامی، انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است: 

بسم الله الحکیم

ملت شریف و خردمند ایران 

سلام خداوند بر شما و رحمت الهی قرین لحظه هایتان

حضور شکوهمند شما در بالاترین میدان مردم سالاری، نماد عقلانیت وبلوغ تاریخی یک ملت بود. این پیروزی، گوارایتان و سوگورایِ شکست و ناامیدی، نصیب دشمنانتان باد. الحمدالله علی ما هدینا 

به برادر عزیز، مومن و صادقم جناب پزشکیان، صمیمانه تبریک می‌گویم و به برادر سخت کوش و ایثارگر، جناب جلیلی و دیگر نامزد‌های محترم کارزار مردم سالاری، جناب قالیباف، جناب زاکانی و جناب قاضی زاده هاشمی که جملگی در این پیروزی بزرگ، سهیم بوده اند، عرض ارادت و دعای خیر و سعادت دارم.

جناب پزشکیان

اینک باری سنگین بر دوش شما و چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است. امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید. پس صادقانه امید دارم که فراتر از هرنگاهی، چنان که از شما سراغ داریم، با ایمان به اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی و پیشرفت میهن عزیز، رضایت حق تعالی وسعادت ملت شریف ایران را اصل بی بدیل تمامی انتخاب ها، برنامه‌ها و تصمیم هایتان قرار دهید تا به لطف الهی، سختی‌ها را گره از گره بگشایید و برای مشکلات در هم تنیده کشور، راه نجاتی شایسته بیابید که ان الله یدافع عن الذین آمنوا … و ان الله مع المتقین.

اینجانب بنا به وظیفه‌ای که پای مرا در این عرصه گشود بر خود فرض می‌دانم ضمن تشکر از شورای محترم نگهبان و کارگزاران وزارت کشور و همه مجریان و ناظران و حافظان سخت کوش امنیت و اهالی پرتلاش رسانه بخصوص رسانه ملی، پیروزی قاطع ملت شریف را به عنوان برنده نهایی به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تبریک عرض نموده و بهروزی و سعادت ملت شریف و توفیق جنابعالی را در خدمت به اسلام عزیز و ملت بزرگ ایران و آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر بویژه شهید خدمت، رئیسی عزیز از درگاه احدیت طلب کنم.

بمنَه و کرمه
مصطفی پورمحمدی

دکمه بازگشت به بالا