پویش کمپین ایران تندرست در همدان آغاز شد

به گزارش خبرنگار خبر روزانه از همدان ، اجرای این کمپین برای افزایش اثربخشی و اهمیت تمرکز بر سلامت مردم در استان همدان کلیدی است و سازمان غیردولتی انتظار دارد این کمپین با هدف افزایش آگاهی و آگاهی مردم از پیامدهای کم تحرکی انجام شود. شیوه زندگی و برخی مزایای ورزشی.. و دستاورد آن نیاز به تغییر رفتار و برنامه ریزی برای تمرین و تمرین است.

در این کمپین که تا پایان ماه سپتامبر به مدت 10 روز ادامه دارد ، هیئت های استانی ، انجمن ها ، کمیته ها و گروه های ملی مستقل برای آگاهی با یکدیگر رقابت می کنند.

برای این کمپین ، فعالیتهای مجازی روز تعریف می شود: عکس ، پادکست ، کلیپ های ویدئویی ، پوستر ، بروشور ، اینفوگرافیک ، موش ، ملاقات با سفیر ، اینستاگرام زنده ، حضور در برنامه رادیویی و تلویزیونی ، که باید با توجه به شعار روز

برای این کمپین ، فعالیتهای مجازی روز تعریف می شود: عکس ، پادکست ، کلیپ های ویدئویی ، پوستر ، بروشور ، اینفوگرافیک ، موش ، ملاقات با سفیر ، اینستاگرام زنده ، حضور در برنامه رادیویی و تلویزیونی ، که باید با توجه به شعار روز

فعالیت های تبلیغاتی در اینستاگرام به کمیته های ورزشی ، انجمن ها ، کمیته ها یا گروه های ورزشی بستگی دارد. برنامه رادیویی و تلویزیونی در سطوح استانی و ملی نیز قابل قبول است و برای ارتباط کارکنان اجرایی و هیئت ها ، انجمن ها ، کمیته ها و گروه ها ، باید توسط نماینده مسئول کمپین نمایندگی شوند.

رئیس شورای ورزشهای همگانی همدان در این زمینه گفت: فعالیت های این شرکت بر اساس برنامه های 10 روزه است و بر اساس مشارکت مردم و فعالیت های حمایتی و اطلاع رسانی فدراسیون ارزیابی می شود.

مریم روخی افزود: کمپین ایران سالم هر روز بر اساس شعار تدوین شده برگزار می شود.

photo_2021-09-14_11-00-29

کمپین ایران سالم تا پایان شهریور امسال ادامه دارد و این برنامه هر روز با شعار خاصی برگزار می شود.

وی افزود: ورزش در تاج ، ورزش و کودکان ، ورزش و زنان ، ورزش و سالمندان ، ورزش و بیماری ، ورزش و شغل ، ورزش و تغذیه ، ورزش و بهداشت روانی ، ورزش و معلولین و همه جا با ورزش هستند شرایط این شرکتها “.

این جنبش با بیان اینکه پس از اجرای این کمپین ، لیگ سلامت آغاز می شود ، افزود: افتتاح لیگ سلامت کشور راه را برای فعالیت بدنی و ایجاد انگیزه برای ورزش در بین عموم مردم باز می کند و این رویداد با هدف افزایش آگاهی ، جلوگیری از بی تحرکی و افزایش فعالیت بدنی یکی از سیاست های اصلی فدراسیون در دوره جدید دولت است.

وی اظهار داشت که با گرفتن عکس از تلفن همراه مطابق شعار روز در اینستاگرام ، سخنرانی های کوتاه مدت حداقل یک دقیقه ای در مورد شعار روز در قالب یک فایل صوتی در اینستاگرام ، تهیه محتوای مربوط به شعار روز در قالب یک ویدیو حداقل یک دقیقه طول می کشد. مطابق با شعار روز. مجازی سازی چند صفحه ای ، ادغام اطلاعات و عناصر گرافیکی جذاب ، ایجاد تصاویر متحرک ، ارائه سفیری که پیام شرکت را در اجتماع مورد نظر به همراه اینستاگرام زنده در مورد شعار روز ، حضور در برنامه های رادیویی و تلویزیونی ، باید در این شرکت باشد

دکمه بازگشت به بالا