پیام تسلیت اعضای شورای اسلامی شهرکرد

به گزارش خبرگزاری خبر روزانه از استان چهارمحال و بختیاری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرکرد در پی حادثه تروریستی شیراز که در آن تعدادی از زائران و هموطنان بی دفاع کشته و زخمی شدند، پیامی را تسلیت گفتند. حرم مطهر حضرت شاهچراغ (علیه السلام).

متن تسلیت به این شرح است:

به نام خدا

و كسانى كه در راه خدا كشته مى شوند مرده محسوب نمى شوند، بلكه نزد پروردگارشان زنده اند.

حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ سلام الله علیها که برای شهادت مردم بی دفاع ایران اسلامی رخ داد بار دیگر چهره کریه دشمنان نظام و نظام جمهوری اسلامی را آشکار کرد.

دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و مزدوران آن همواره با انجام این گونه اقدامات تروریستی در صدد برهم زدن وحدت امت اسلامی هستند که باید بدانند با هوشیاری اطلاعات و امنیت کشور، اقدامات کور و غیرانسانی آنان صورت می گیرد. هرگز به ثمر نخواهد نشست و دستاورد آن، پیوند و همبستگی مسلمانان و ملت ایران اسلامی بیش از هر زمان دیگری خواهد بود.

مزدوران و تجزیه طلبان بدانند که منطقه ایران اسلامی مهد مردان غیور و شیرزنانی است که در طول تاریخ شجاعت و از خودگذشتگی خود هرگز دین و قداست و ملیت خود را تهدید نکرده اند. راه مقدس شهادت لطف بزرگ خداوند و رستگاری ابدی است بدانید.

حمله تروریستی ناجوانمردانه به حرم حضرت شاهچراغ سلام الله علیها که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از زائران و هموطنان عزیزمان در شیراز شد، مایه تاسف و تاثر همگان شده است.

اینجانب به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهرکرد این حادثه تروریستی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت و ملت شریف ایران بویژه خانواده قربانیان این جنایت تروریستی تسلیت عرض می نمایم. و انقلابیون و بصیر شیراز، امیدوارم ضمن حفظ صلح و وحدت با دشمنان، انقلاب و ملت شریف و نجیب ایران اسلامی ثابت کنند که نمی توانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی، استکبار جهانی و استکبار جهانی لطمه ای وارد کنند. صهیونیسم بین الملل و مزدوران آنها می دانند که ما با رهبری حکیمانه حضرتعالی تا آخرین قطره خون خود مدافع ارزش های گرانبها و دستاوردهای انقلاب اسلامی هستیم. ما رهبر هستیم و هرگز عقب نخواهیم نشست.

مصطفی حیدری
رئیس شورای اسلامی مرکز استان
چهارمحال در بختیار

48

دکمه بازگشت به بالا