پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رحیمی کناری»

تسلیت رئیس صندوق شهدا و ایثارگران به مناسبت درگذشت مادر شهدای عزیز

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت ماجده و مومینا «حاجی خانم خیرالنساء نظریان کله باستی» مادر بزرگوار شهیدان «اصغری، مهدی و علی رحیمی کناری» را تسلیت گفت. “.

به گزارش خبر روزانه، متن پیام تسلیت دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح زیر است:
ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم
خانواده محترم شهیدان گرانقدر رحیمی کناری
روز خوب
وصف ایمان و فداکاری مادران شهدای والامقام که فرزندان عزیز خود را در راه دفاع از آرمان ها و ارزش های الهی و اسلامی و انقلابی تقدیم کردند غیرممکن است و نمی توان قدردان صبر زیبای این مؤمنان و والامقام بود. زنان.
درگذشت ماجده و مومنه «حاجی خانم خیرالنسا نظریان کل باستی» مادر گرامی شهیدان معزز «اصغری، مهدی و علی رحیمی کناری» را به خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم.
بی شک ایمان و اراده واقعی این شهدای سرافراز ریشه در اعتقادات پاک و پاکی دارد که توسط والدین گرانقدرشان پرورش یافته اند که از جمله آنها می توان به نقش بی بدیل این بانوی بزرگوار در راستای تربیت روحیه جهاد و مقاومت اشاره کرد. مادری والا مقام که به شهادت فرزندان دلبندش افتخار می کرد با ایمان و استقامت راسخ راه آن شهیدان بزرگ را ادامه داد. یقیناً از دست رفتن این سرمایه های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار ناراحت کننده است.
از حیث ادب و ارادت به ایمان و روحیه صبرشان ادای احترام نموده و از خداوند متعال برای درگذشتگان غفران و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم. امیدوارم به فضل الهی و در جوار فرزندان شکنجه دیده شان مورد رحمت الهی قرار گیرند.
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا