ورزشی

پیروزی عربستان در دقایق پایانی مقابل عمان/ زور برانکو به مانچینی نرسید

آفتاب‌‌نیوز :

در جریان هفته نخست جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ از گروه F تیم ملی فوتبال عربستان از ساعت ۲۱ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه شهر دوحه به مصاف عمان رفت که این دیدار در نهایت با برتری یکی بر صفر شاگردان روبرتو مانچینی مقابل شاگردان برانکو ایوانکوویچ مقابل به پایان رسید.

عربستان ۲ – ۱ عمان 

گل‌ها: صلاح الیحیایی برای عمان و عبدالرحمان غریب و علی البولاهی برای عربستان

کارت زرد: حسن محمد التمبکتی از عربستان

کارت قرمز: –

پس از آن‌که روی خطای ناشیانه مدافع عربستان، عمانی‌ها با کمک VAR توانستند به پنالتی دست پیدا کنند، الیحیایی در دقیقه ۱۴ از روی نقطه پنالتی دروازه عربستان را باز کرد و اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۸ عبدالرحمان غریب که در نیمه دوم از سوی مانچینی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بود با یک حرکت انفرادی زیبا و پشت سر گذاشتن چند بازیکن توپ را به تور دروازه عمانی‌ها چسباند تا دومین گل این مسابقه به ثمر برسد.

علی البولاهی، کاپیتان تیم‌ملی فوتبال فوتبال عربستان در دقیقه ۶+۹۰ موفق شد یا ضربه سر کرنر ارسالی را به گل تبدیل کند تا شاگردان مانچینی موفق شوند در دقایق پایانی این دیدار به پیروزی در نخستین گام دست یابند.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا